Maistas. Ką valgyti?

Kaip manote reikia ar nereikia vartoti druską? Daug nuomonių ir nieko tikslaus. Vieni sako reikia, kiti – nereikia.

Atsakymas

Skonis kinta pagal gyvenimo būdą, charakterį ir emocijas. Ne skrandžio čia reikalas o emocijų, būsenų.  Negaudamas pakankamai įvairių druskų (o dar ir kitų medžiagų) žmogus verčia organizmą dirbti deficito režimu. Kiek organizmas gali dirbti tokiu režimu? Pagal sveikatos stovi: vieniems greičiau ateina ligos, kitiems vėliau. Širdis jaučia labiausiai. Todėl žmonės tampa emocionaliai nestabilūs; ribodami save pagal „sveikų“ dietų madą susikuria sau sveikatos problemų.

Nėra vieno patarimo visiems. Yra gyvenimas ir jame vykstantis amžiaus pakitimai, kurie atsispindi kiekvieno charakteryje skirtingai. Niekas nėra sulaukęs 50 – ties toks pats, kaip 15 metų. Reiškia ir poreikiai įvairiems mineralams (kaip ir viskam) yra skirtingi. Kiekvienas žino, kad skonis keičiasi, tačiau nesusimąsto kodėl. Ogi skonis – tai išgyvenimai, jausmai ir charakteris. Svarbu neįkinkyti savęs į kokią nors dietą arba valgymo madą, kai paskui kabinama etiketė pagal tai, ką, kas valgo. Ką bevalgytų - visi turi daugmaž tas pačias problemas. Sveikesni yra nepasmerkia savęs laikmečio madai - dietai, norėdami būti geresniais už kitus:)

Dažnas ligonis ir emocionaliai nestabilus vienokio maisto fanas aiškina sveikiems visavalgiams, kad pastarieji ilgai sveiki nebus, jeigu viską valgys. Toks reiškinys panašus į sektantišką diktatą, nei į sveiką gyvenimą. Žmonės linkę save išaukštinti, bent maistu:) Tas pats vyksta ir iš visavalgių pusės. Suteikite sau laisvę nuo dietų ir valgymo madų. Geriau įsiklausykite į save, į savo poreikius, kurie ir parodys, kokio skonio – emocijos trūksta. Nėra geresnio mokytojo už jūsų pačių organizmą. Jeigu valgote tai, kas „sveika“ jūs jau negirdite savęs. O save išgirsti lengva.
Pabūkite gamtoje 3 ar daugiau dienų, be maisto. Ir jus išgirsite tylų organizmo balsą, kuris toks aiškus, kad nėra abejonių ką ir kiek valgyti. Neišsigąskite, kai jūsų organizmas paprašys tokio maisto, ką protas jau nurašė, kai nesveiką:) Kai žmogus nedarbingas, nervingas reiškia –organizmas badauja, nors pilvas pilnas organizmui nereikalingo maisto, kuris jūsų nuomone „sveikas“.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.