Kaip padidinti algą?

Lankiau įvairius verslo kursus, sugebėjimų ugdymo ir pardavimų mokymą, maniau, padėsiu sau padidinti pajamas. Kai kas iš grupės sugebėjo realizuotis, bet dauguma ir toliau dirba tą patį darbą ir neturi verslo. Ką jūs manote apie dirbančius už algą, ar jie turi perspektyvą, kad alga didėtų? Išleidau nemažą sumą mokslams apie verslą, bet kol kas dar dirbu samdomu darbuotoju darbą už su minimumą. Ar aš netalentingas ar čia manęs neišmokė? O gal tiesiog paprašyti didesnio atlyginimo? Ar darbdaviui sunku pakelti algą? Gi ne milijonų prašau. Kai kas sako reikia priversti darbdavį kelti algą:)

Atsakymas

Verslininkai - racionalūs žmonės. Jie perka, parduoda - logiškai. Verslas verčia elgtis logiškai. Kitaip verslo nebus. Klaida ar sentimentai, „draugystės“, tikėjimai, padaro verslą nestabilų, kartais - bankrotą. Daugelis tampa spontaniškumo aukomis. Vadinu šį reiškinį nesa būsena. Algą jums gali padidinti, jeigu pagal rinką ji mažesnė. Bet turi būti motyvas: jūsų profesionalumo didinimas, ar būtinumas darbo vietoje. Jeigu nesate geresnis už kitus, laukiančius šios darbo vietos - nepasitenkinimas atlyginimu baigsis tuo, jog jus atleis ir priims tą, kuriam tokio atlygio gana. Darbdavys kelia atlyginimą, kad išlaikytų profesionalą, kad nenuviliotų konkurentai. Dauguma žmonių gyvena baimėje. Ji neleidžia kurti perspektyvą. Permainų baimė trukdo nutraukti nepelningą darbą, verslą, tirti rinką, susirasti kitą darbą. Bijantys - lieka senose darbo vietose, laikosi įsikabinę nepelningo verslo. Darbdaviai tuo būdu taupo. Jeigu gaunate rinkos atlyginimą, tada jo padidėjimo, nieko nekeičiant, nėra ko tikėtis. Taip bus ir kuriant verslą, jeigu bijote ir nesimokote. Verslo kursai, guru, seminarai: „Sukurk savo verslą, kaip didinti pajamas ir pan.“ – pilasi iš visur. Tačiau kursai nekeičia charakterio. Jeigu žmogus nesimokina jo keisti. Daugybė žmonių žino, kad žudo rūkydami ir vis tiek rūko. Tai neveikia. Manote, sužinojus, kaip daryti verslą, imsi ir padarysi? Nepakeitus mąstysenos, neišmokus valdyti savęs, nesimokinant verslo dėsnių, sisteminio mąstymo, galima tik prarasti jau turimą turtą, šeimą, meilę.

Sužinojai – padarei, reiškia: keiti charakterį. Pakanka metų, dviejų, o kai kam reikia dešimtmečio, kad darbininko, namisėdos, sąmonė taptų pajėgi verslui. Kaip jūs priversite darbdavį didinti jums algą, praėję kursus apie verslą ir pajamų didėjimą?:) Kaip? Jeigu jam jūsų nereikia, o į jūsų vietą laukia kiti? Nieko nebus. Įsivertinkite, ką mokate geriau už kitus? Kuo jūs ypatingas, kad jums mokėtų daugiau? Jeigu ateisite pas darbdavį su idėja, kaip padidinti firmos gerovę, tada bus galimybė kažką pakeisti.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.