GMO

Monika:
- Jūs valgote GMO ar ne?
PH: Valgau, o kodėl gi ne? Maisto pramonė didžiąja dalimi jau GMO.
Monika:
- O kaip gi modifikuoti organizmai jie gi kenkia žmogui?
PH: - O jūs kalbate apie pomidorus su žuvies genais ir pananšiai? O žuvį gi žmonės valgo nuo neatmenamų laikų ir dar niekam neužaugo žiaunos :) nuo tos žuvies. O aplamai domėjotės, kas yra tas GMO? Ar žinote tik tiek, kad tai yra blogai, ir kad prieš tai reikia kovoti? Ar visiškai nevertinate žmogaus organizmo, virškinančio viską? Manote, kad žmogaus organizmas yra didelė kvailystė, ir jį būtina saugoti? Tada dar nepažįstate savęs. Be to, geninė inžinerija jau yra visur padariusi perversmą: vaistai, jogurtai, kvapai, na viskas, ką vartojate daugiau ar mažiau jau modifikuota. Pasaulis dar gyvas, žmonės gyvena :) jau kelios kartos.
Monika:
- GMO tarnauja ir narkomafijai: kanapės iki 3m augina; internete siaubinga informacija, ir nemanau, kad reikia taip atlaidžiai į tai žiūrėti.
PH: - pergyvenate narkomanų sveikata? Kad neprisirūkytų modifikuotos kanapės? Internete daug yra šiukšlyno ir be abejo jis baisus :) Geninė inžinerija labai veiksminga. O kokias turite garantijas, kad jau nesate modifikuota pati, juk vaikystėje jus skiepyjo? Be to, koks bebūtų požiūris, jis visada yra neteisingas, nes vertintojai niekada neįvertins visos pasaulyje esamos informacijos... to padaryti neįmanoma; reiškia kiekvienam savo tiesa. O kodėl taip jautriai reaguojate į maistą? Gal jūs religijos ar sektos atstovas? Tada aš nenorėčiau tęsti.
Monika:
- Maistas tai ne religija, o gyvenimo būdas ir aš noriu sveikai maitintis.
PH: - Norint sveikai maitintis pirma būtina išmokti sveikai reaguoti į informaciją. O religija tai ir yra gyvenimo būdas. Tik va kai kas nors ima aiškinti, kad va - šitai valgyti kenkia, ir nurodo griežtai, ką valgyti, tai irgi panašu į religiją, kuri diktuoja elgesį, gano, kad nepaklystumėte :) Esate griežtai nusistatę prieš GMO? Galbūt dar prieš ką? Turite savo - šiam reikalui pasaulėžiūrą, gyvenimo būdą, o reiškia - ritualą: ką galima, o ko ne?
Monika:
- Pagal jus tada daugumą visuomenės galima pavadinti religine sektantiška, ritualine, nes ji turi savo visuomeninį ritualą, kuris vadinasi - jokios moralinės ir kultūros.
PH: - Ne negalima. Nes žmonės tiesiog įpratę taip gyventi, valgyti, kas jiems skanu, svarbiausia, jie nedemonstruoja šito kažkaip išskirtinai, kaip jūs - nevalgote GMO, nors iš tikro valgote, kadangi aš nesutikau dar žmogaus, kuris nieko nevalgo.
Monika:
- Aš visada skaitau etiketes ir žinau ką valgau. Turguje dar yra laisvų švarių produktų
PH: - Etiketė nėra joks rodiklis, kad čia ne GMO. Nebent EKO ... ir tai kur garantija?, o turguje daugelis moterėlių prekiauja išauginta savo produkcija iš GMO sėklų, chemizuota ir dar tokią, kuri neturi jokios garantijos.
Monika:
- Tiesiog aš noriu būti sąmoningesnė, valgyti, žinodama dėl ko ir kam, ne šiaip sau. Kame čia religingumas? kad aš nevalgau GMO ar kad nevalgau mėsos?
PH: - Kad nevalgote mėsos, tai tikrai didelis jūsų asmenybės žingsnis į priekį, kaip sąmoningumo. O religingumas tame, kad atsirenkate tik tokią informaciją, kuri pateisina manymą, kas yra teisinga, pagal jus. Tai, kas paneigia - jūs atmetate, kaip neteisingą, arba kaip sąmokslą :) Pagal Uchtomskį, jūsų elgesio priežastis yra pastovus dominuojantis sujaudinimo židinys smegenyse. Taip atsitinka tada, kai žmogus emocionaliai "prilimpa, prikimba, prisiklijuoja" prie idėjos, judėjimo, bendruomenės, ir dažniausiai tada, kai nenusiseka šeimoje...arba versle.
Monika:
- Tai ką, nesirinkti ką valgyti, daryti kaip visi?
PH: - Kad renkatės ką valgyti tai nuostabu! Tačiau liguista priklausomybė nuo maisto atima iš žmogaus tikrovės alternatyvą. Puiku, kad renkatės ką valgyti ir nesate minia. Tik prisiminkite laisvę, ir neįkalinkite savęs, nes tada tapsite moteris diktatorė, arba įstosite į diktatorišką bendruomenę, kuri diktuos mums - laisviems žmonėms, ką valgyti :) ir ims kovoti prieš tuos, kurie valgo kitaip. O tai jau psichikos liga. Noriu pabrėžti, kad žmonės "prilimpa" ne tik prie maisto ar religijos. "Prilimpa" prie sekso ir tampa išsekinę save ligoniais, arba "prilimpa" prie antisekso ir tampa kompleksuotais, antiseksualais, arba tiesiog kovotojais prieš žmogaus prigimtį. Čia vis ta pati Uchtomskio dominanta. Permąstykite savo gyvenimą, galbūt jame atsiras ir asmenybės tobulėjimas ir meilė visokiems žmonėms, kaip gyvybei ir laisvei rinkai. Tiesiog gyvenkite kitur, ir jūsų nelies tie, kuriems viskas blogai ir netaip:).
Monika:
- O jeigu lies, jeigu visi mano draugai kovotojai, ir jie niekada nesuprastų manęs, jeigu aš norėčiau gyventi laisvai?
PH: - Kovotojai už ką? Iš principo kovojimas, tai jau psichologinė liguista priklausomybė, puikybė ir kompleksai. Kai niekas nepuola, o žmogus nenori keistis pats. tada jis pradeda kovoti prieš visą pasaulį. Kovojimas prieš GMO, tai vienas iš variantų išlieti susikaupusį nepasitenkinimą savo gyvenimu. Norintiems kovoti egzistuoja kariuomenė. Ten...tokių :)  kovotojų nerasite, nes ten ugdo asmenybės sąvybes realiai kovai. Jeigu įsisąmoninsite 8 paskaitą turėsite galimybę išsivaduoti iš "kovų" ir GMO.Laisvam nuo sistemos

Norint pamatyt sistemą, pamatyt, kaip ji veikia (pvz. religinė, tautinė, ekonominė ir kt.), reikia iš jos išeiti. Tapti laisvam nuo jos. t.y. kada nori - įeini, kada nori - išeini . Užsibūnant kažkurioj sistemoj per ilgai, žmogus tampa nuo jos priklausomas.Priklausomybė gimdo vidinę agresiją. Ir žmogus ima ieškoti būdų, kaip ją išlieti; ieškoti priešų, ant ko ją išlieti. Tokiu būdu tapdamas kovotoju...prieš pačią sistemą.
Laisvas žmogus su sistema nekovoja, o ieško būdų, kaip ją tobulinti.


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.