Draugystė. Draugas. Išsiskyrimas

Pergyvenu išsiskyrimą su labai gera ilgamete drauge. Kartu ėjome į mokyklą, kartu auginome vaikus, tačiau grįžus iš užsienio supratau, kad santykiai nebe tie. Mes beveik nebesusitinkame, o ir susitikusios kalbu tik aš. Kaip suprantu ji dėl to visai neišgyvena, o man yra labai blogai jaučiuosi blogai ir nesuprantu kodėl.

Atsakymas


Jeigu nėra esminių priežasčių, tai išsiskyrimas, kai žmonės nebesusitinka ilgesnį laiką – labai daug ką pakeičia santykiuose, nes sieję jus dalykai keičiasi ir jausmai atšąla. Net persų magijoj yra žinomas toks dalykas, kad žmonės greičiau vieni kitus pamirštų yra išskiriami tam tikram parų skaičiui, priklausomai nuo juos siejančių jausmų: 3 paros be jokių kontaktų nutraukia tam tikrus siejančius saitus, 7 dienos , be jausminio bendravimo, be kontaktų nutraukia dar kitus siejančius saitus ir t.t.. Jeigu dažnai tokiu būdu bendrauti – santykiai nutruks. Na susitinka žmonės ir sako tada vieni kitiems, oj koks tu pasikeitęs, kažkoks ne toks kaip seniau.“ Jeigu santykių vėl nebeatnaujinti bendra veikla – jie nutrūksta. Na susitikinėja žmonės iš inercijos dar kurį laiką ir ima suvokti, kad tik nervina vieni kitus. Tada jau ima vengti susitikinėti.

Jeigu draugystė pagrysta daugiau, nei praeityje buvusia veikla kartu, jeigu ji peraugo į bendradarbiavimą, asmenybių gerbimą už kažką tai, jeigu draugystė branginama, nes jaučiamas vieni kitiems ryšys yra dvasinis, tada tarp tokių žmonių skiriančio juos laiko tiesiog nebūna. Jeigu jie netoliese – jų gyvenimo būdas tampa bendrauti, jeigu išvyksta į kelionę – tampa vieni kitiems atramos taškais, nes jiems natūraliai įdomu, kaip šiandien gyvena jų draugas, bičiulis, dvasios brolis, ir jie visada palaiko ryšį.
Visuomenėje be abejo yra jaučiamas didelis susvetimėjimas, nes visuomenė aplamai yra nepakankamai sveika, tikrąja šio žodžio prasme. Todėl ir tas bendravimas tampa naudos vaisiumi....

Klausimas:

Ar tai reiškia, kad norint nutraukti santykius, pakanka po truputį ilginti nebendravimo laiką? Kaip aš suprantu nebendraujant kuriasi kažkoks kitas santykis?

Atsakymas:


Jūs teisingai suprantate. Atitolinkite žmogų nuo savęs tam tikru būdu ir po kiek laiko ims kisti tikrovė, kurioje atsiras vis daugiau skiriančių jus aplinkybių.

Klausimas:

Ar tai liečia ir gimines? O kaip meilės santykiuose?

Atsakymas:


Ne. Giminės ryšys, kraujo ryšys nutraukiamas mirtimi. Kaip bebūtų žmonės toli vienas nuo kito – kraujo ryšys juos suveda... maitina jų energiją ir palaiko. O Meilės santykiuose - taip, laiko metodas veikia taip pat. Kol mylimieji myli vienas kitą jie kartu, kai pradeda būti toliau vienas nuo kito, dažniau, tada ateina laikas ir jie ilgesnį laiką jau nebegali būti.... kartu.... ima bartis, įkyrėti vienas kitam. Sako: kai esu toli nuo jo žinau, kad myliu, o kai susitinkam – baramės. Tas pats įvyksta, jeigu tarp mylimųjų įsiterpia kas nors ... trečias, kuriam jie atiduoda savo laiką, pamiršdami vienas kitą. Šiaip čia labai sudėtingas laiko metodo įsikišimas į meilės santykius ir jo nepažįstantys žmonės mano, kad savaime taip įvyksta.... kad jie ima nesutarti.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.