Dievas ir religija

Pasimečiau jūsų straipsniuose dėl dievo suvokimo ir religijos būtinumo. Jeigu konkrečiau norėčiau išgirsti atsakymą, kokią vietą pas jus užima šios sampratos?

Atsakymas:

Paskaitose yra visi atsakymai, tad prašom :) .
Neieškokite savo loginės išvados mano straipsniuose, ar kūryboje, ten yra  mano loginė išvada, kadangi tuos straipsnius parašiau būtent iš savo realios tikrovės. O tai nėra jūsų tikrovė. Tačiau, jeigu jūs turėsite tokią tikrovę, tada jūs ir aš papildysime vieni kitus didesne samprata ir galimybėmis.
Kas liečia dievus, tai buvo toks Romos istorikas Polibijus, na pacituosiu jį: „
... <....> tautos masės yra nepastovios ir kupinos nevaldomų troškimų, ūmios bei nepaisančios pasekmių, todėl jos privalo gyventi baimėje, kad laikytųsi tvarkos. Taigi mūsų protėviai padarė gerą darbą, išradę dievus ir tikėjimą bausme po mirties“.
Kodėl šis žmogus tai pasakė? Galima prigalvoti visko, kodėl jis pasakė, bet jis galėjo tai pasakyti ir iš savo tikrovės, na kaip ir aš pvz kalbu iš savo tikrovės. Ir jeigu jūs tokios tikrovės neturite, be abejo paklysite, rasite daug prieštaravimų, daug neatitikimų su tuo, kas jūsų galvoje yra įvesta kaip programa, tačiau neturi realios tikrovės – jūsų asmeninės faktinės patirties.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.