Dėl paskaitų klausymo

Ar yra koks ypatingas paskaitų klausimosi mechanizmas? Klausiu tam, kad neleisčiau be reikalo laiko už kurį užmokėjau.

Atsakymas

Yra. Tai nuoseklumas. Jeigu jūs klausysitės 1 paskaitą į dieną, apmąstysite ją, užrašysite savo klausimus ir padarysite savęs analizę paskaitos tema - jūs turėsite tą energiją, kuri ten įdėta, net jeigu jau turite paskaitos realizaciją. Nepatariu klausytis dvi ar tris paskaitas iš eilės. Tai rodo jūsų nesubrendimą dėmesio kaupime ir sisteminiame mąstyme. Reiškia jūs negausite to, ką aš įdėjau, o išgirsite tik savo paties .... :) balsą.  Na ....Asistentas paveiksliukas

Klausytis paskaitas patartina

Rimtai, pasinėrus ir apsisprendus įgyvendinti užsibrėžtą tikslą. Iš principo nėra naudinga kažką daryti trumpai, vieną kartą, norint puikaus rezultato, būtina įsigilinti, pasinerti ir eiti nuosekliai tikslo link. Todėl jeigu turite tikslą, pvz. norite pakeisti gyvenimą, tada patartina kreiptis tiesiai į Psichohilerį, kuris patars kuriuo keliu ir kaip eiti. Žmonės, norėdami išmokti kažkokio tai amato, tam skiria mėnesius ir net ištisus metus. Tad norėdami pakeisti save, savo gyvenimą, tapti laimingesniais, taip pat turite į tai atsinešti rimtai :) Susiklosčiusi gyvenimiška situacija, neatėjo netyčia ir iškarto, ji susiklostė, nes žmogus yra toks, ir savimi ją sukūrė. Tad norint situaciją pakeisti, tam taip pat reikia žinių, suvokimo, vidinių pokyčių ir veiksmų. Jei tiesiog norite pasisemti naujų minčių, įdėjų, galima paklausyti ir vieną, ar dvi paskaitas. Bet tai labiau sau, dėl malonumo, dėl įdomumo :) O kas žino, gal Jums būtent to ir trūks, kad apsispręsti veikimui :)


mano klausymosi sistema :)

Jei kam idomu as susikuriau savo klausymo sistema:ryte pasiklausau prie kavos puodelio, vaziuodama i darba analizuoju apmastau, o vakare klausausi kitos :) dazniausiai su vyru kartu todel yra ka apkalbeti. Visus klausimus susirasau ir susitikimuose gyvai gaunu atsakymus. man padeda ir straipsniai ir viesi gasro irasai.


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.