Daug dirbu

Aš daug dirbu ir vis manau, kad dar truputį ir jau turėsiu norimą rezultatą. Bet laikas eina ir praktiškai niekas nesikeičia. Jūs sakote tobulėti, o kaip, gi stengiuosi daug dirbti?

Psichohilerio atsakymas:

Yra efektyvūs ir neefektyvūs žmonės. Neefektyvūs ieško daug darbo... Efektyvūs ieško gero rezultato. Kuo mažiau darbo ir kuo daugiau rezultato, tuo didesnė apyvarta ir pajamos.
Ko ieškote jūs? Tai svarbu. Nes ko ieškote tą ir rasite. Kasdien daromas žingsnis turėtų būti išradimas. Čia kalba apie pajamas, rezultatą. Tavo resursai yra visas aplinkinis pasaulis. Jeigu virstate darboholiku, kuris garbingai dirba visą gyvenimą už tą patį mažą atlyginimą, tai turite suprasti, kad jūsų vietoje, stojusiam dirbti tinginiui, kuris nenori va taip daug dirbti, dažniausiai kyla idėja, racionalus pasiūlymas ir naujos technologijos suteikia žmogui daug laisvo laiko. Galbūt jūs nebetinkate tam darbui, nes nemokate ar nenorite mokytis dirbti kitaip: racionaliau, kompiuterizuotai, vystytis, diegti naujoves? Tada be abejo, tas pats per tą patį, tai natūralu, nes jūs to tapaties kūrėjas.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.