Buvau visur, nėra rezultatų

<…> lankiau daug ką, jūs net neįsivaizduojate, kiek aš daug žinau…, tačiau neturiu rezultatų. Jau viską perėjau, visur buvau, ir nieko. Kodėl?

Atsakymas

Yra antys. Jos eina ten, kur kas nors veda, vadina. Dažna antis ir lieka ten, kur atėjo, tik bėda – nėra progreso. Fitnesas. Po kelių metų žmogus turėtų atrodyti taip, kad kiti suprastų, jog lanko fitnesą. Žirgynas? Taip pat po tam tikro laiko turi būti rezultatas. Visur žmonės kažką išmoksta, jeigu atėjo išmokti. Kas siekia, tas  pasiekia. Nėra progreso? Tiesa ta, kad nieko nedarėte, nesiekėte, nevykdėte programos, rekomendacijų, egzistavote, arba darėte ne sistemingai. Būna, mėnesiuką palanko sporto klubą ir mano, kad jau tapo sportininku, nes nesuvokia proceso esmės.
Jeigu net raumenims sutvarkyti būtinos pastovios treniruotės, speciali dieta, tai įsivaizduokite, kaip yra sudėtinga treniruoti smegenis, kad jos kurtų norimą realybę, kurios net nemokame matyti plika akimi ir sąmoningai ją įdirbti.
p.s. ką beradytumėte darykite iki rezultato. Jeigu jo nėra, pakeiskite jį, galbūt norite per daug? Norėkite tiek, kiek sugebate apžioti ir viskas bus gerai.
Ką pravartų lankyti?
Visiems pravartu lankyti fitnesą dėl kūno formų atgavimo; žirgyną dėl stiprybės, psichikos stabilumo, charakterio tobulinimo; plaukimą dėl natūralaus grūdinimosi, plastikos bei puikios širdies kraujagyslių sistemos treniruotės. Yra ir kitų sporto šakų. Viskas tinka. Naudojame ir tai, ką turime po ranka namuose, kieme. Darančiam ir priemonės atsiranda.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.