Baltoji brolija

Kas ta Baltoji brolija, Didžioji Baltoji brolija? Internete apibūdinama kaip sekta. Teko skaityti tų baltųjų knygą - labai įtraukia. Ar verta dėmesio tų baltųjų informacija?

Atsakymas

Jūs kaip svetainės narys imkite ir paanalizuokite man, kas tai yra. O atsakymas į tai yra paskaitose, tačiau jūsų analizė parodys jums, kiek jūs paimate informacijos ir kiek jūs jos realizuojate tikrovėje. Tinka? :)
prisiminkite, kad analizė tai sisteminis mąstymas, o ne tikėjimo reikalas. Pabandykite :)

Klausimas toliau

Taip, Irena, pastatėte mane į vietą :). Nesvarbu baltoji, juodoji ar oranžinė brolija :). Nerealizuoji savęs veikloje?, santykių gražių nesusikuri? ir bendravimo stoka slegia?, tai vis dar atsiranda poreikis įkišti savo vargšę galvą kažkur. Suvokiu tai :).

Atsakymas

Jūs darote pažangą :) didelę. Dabar jūs galite rinktis ant kiek giliai kišti galvą :) į kokią nors spalvą :) izmą ar iją .... broliją, partiją, ir panašiai. Argi nenuostabus dalykas LAISVĖ?

Gal dar kas pakomentuos šį klausimą?Autoritetas – nerealizuota puikybė

Turėti autoritetų, ieškotis jų, skelbtis jų turint – tai viena iš puikybės formų. Nerealizuotos puikybės, nerealizuojamos, kai asmuo neturi galimybių, sąlygų, pasiruošimo būti tuo/ten, kuo/kur trokštų. Tada jis susikuria autoritetą (guru, dievą), susiranda jį tarp žmonių, paverčia nepasiekiama siekiamybe. Taip susikuria sau iliuziją, nuo kurios tampa priklausomas.
Nusivylęs vienu autoritetu, tuoj ieško kito.
Žmogui mąstant ir veikiant savivertės principu, autoritetas išnyksta. Ateina garbės būsena.


Vyksta evoliucija

Arba paauglystė... o žiūrint dar kiitaip, sąmonės lygiai, kuriuose vyrauja toks poreikis, todėl kaip bežiūrėsime, gi viskas savo vietoj ir savo laike, nes jeigu gilinsimės - rasime tiksliai tiksintį mechanizmą - atranką, kuri skatina evoliuciją.


Sveiki

Sveika,Irena.Skaitau pasisakymus ir atsakymus ir pagalvojau:kuriam sąmones lygiui priklausau?Kadaise buvau iždidi.Sirgau,bet pasveikau.Dabar stengiuosi susivaldyti,kad neižeisti žmogaus.Tačiau jaučiuosi viduje iždidi.Ką galėtumete man pasiulyti?


Dėl sąmonės lygių čia

 Dėl išdidumo sakyčiau būtina išsiaiškinti, kas tai yra jums; išdidumas, man neatrodo bloga savybė, nes šiaip po ją slypi gi asmenybė, kuri kažką turi, dėl ko jaučiasi išdidi. Išdidus – iš didžio kilęs. Būtina aiškintis. Yra kitas parametras, liaudyje vadinamas puikybe, nuo nuostabaus žodžio puikus. Matote, mes galime visiškai su jumis skirtingai matuoti žodžio prasmę, todėl pradžioje būtina susivokti ar apie tą patį kalbamės. Nes daugybėje žmonių yra iškreipta tikroji tiesioji žodžio prasmė dogmatizmu nuolankumui skiepyti, todėl gražūs ir puikūs lietuviški žodžiai paversti negatyviais jausmais. O dar yra garbingumas - garbė, kurią žmonės įsigudrina ginti, ir kiti panašūs žodžiai, reiškiantys tikrai ne tą pačią savybę. Todėl būtina aiškintis, kuo tas išdidumas pasireiškia jausmuose ir kokiose situacijose. Gal išdidumas jus gina, nuo .... visko, kas jums kenktų?


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.