Apsigimimas ir magija

Ar apsigimimų problemos ( kelių negimusių vaikų), gali būti susijusios su
seniau darytų bandymu mylimo vyro pririšimu; šį ritualą vykdė vienas garsus Lietuvos
parapsichologas ir as nežinau su kokiomis jėgomis jis dirbo;
kaip galečiau pagelbėti sau, jei esu nescia ir man baisu dėl
kūdikio.

Atsakymas:

Gali būti, nes prievartos magija - apžavai, nėra tiksliai numatoma ateičiai. (Apie tai magijos paskaitose)
Parapsichologas dirbo savo darbą, užmokėję jam, jūs atsiskaitę; jis neneša atsakomybės, jūs nešate atsakomybę. Su kokiom jėgom dirbo parapsichologas, nėra svarbu. Jo nenumatytas pasekmes gali nuimti tas, kuris imsis nuimti susidariusią blogą negatyvą aplamai.

Tačiau, apsigimimų priežastys gali būti daug paprastesnės: netinkamo gyvenimo būdo, paveldimumo, o ypač motinos, nėščiosios asmeninis emocinis stovis.. Todėl būtina imtis kompleksiškų priemonių renkamai informacijai:

Visi gali sau padėti, pirmiausiai nustatant kokį gyvenimo būdą vedate ir ką tai jums duos ateityje ar ką jau dabar duoda. Emocijos ir aplinka vaisiaus vystymuisi turi didžiuolę įtaką, ypač kai gyvenimo būdas yra nesveikas; atitinkamai būtina iš karto šalinti visus įmanomus kenkimus sau. Tačiau pirma juos reikia rasti. Baimė, pastovus nepasitenkinimas, pyktis, uždarumas, kompleksai, užguitumas - viskas veda į genų pokyčius. Prieš pastojant būtina išmoktinti save harmonijos, ir vyras turi tame dalyvauti. Ypač jeigu apsigimimai kartojasi.

Man teko bendrauti su moterimi, kuriai iš vis pastoti negalima, nes joje ne tai kad nėra harmonijos, bet ji visiškai neturi jokio pasitikėjimo gyvenimu, savimi ir žmonėmis... veda nesveiką, ypač nuodingą gyvenimo būdą, lyg maža kaprizinga mergaitė nori lėlės - vaiko... ir viskas.... ji vistiek rizikuoja, nors patirtis negatyvi.
Ar galima padėti?
Prievarta padėti negalima. Prievarta galima tik uždrausti. :) Galima kiek tai atitolinti problemos prasiveržimą, harmonizuoti, bendraujant su ja jos suvokimo ribose. Tai sąmonės lygių problema. Vieni žmonės šalina savo problemas, kiti nemato jų, nenori keistis ir užsako magiją, o tai tas pats kad suvalgyti tabletę, kuri vieną gydo, o kitą sirgdo.Asistentas paveiksliukas

Ligos ir mistika

Merginos ir moterys įvairiausiais būdais žaloja savo fizinę ir psichinę sveikatą, ir po to kai iškyla viso to pasekmės, o puikybė pripažinti savo kaltės neleidžia, tada pradedama priežasčių ieškoti magijoje, mistikoj ar dar kokioj karmoj. Bet, tokiems žmonėms, norėčiau užduoti tokį klausimą: ar viską, kas nuo jūsų priklauso padarėte, kad viskas būtų puiku? Ar gyvenote harmonijoje, nevartojote nuodų, nesipykote, o mylėjote gyvenimą?

Kiek Meilės skleidžiama į aplinką, tiek jos ir grįžta. Liga - tai ilgo darbo rezultatas.


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.