Kaip susigrąžinti vyrą?

Kaip susigrąžinti vyrą?

Ar tikrai norite, kad vyras sugrįžtų? Jeigu išsiskyrėte, gal ne šiaip sau? Ar tikrai su juo buvo geriau, nei be jo? Viską įvertinkite. Apsvarsčius visus už ir prieš, galima bandyti susigrąžinti vyrą. Įsivaizduokite, jeigu sugrįžęs jis vėl padarys tą patį, dėl ko išėjo... arba jūs vėl padarysite tai, dėl ko jus paliko. Kaip tada?
Vyro susigrąžinimui yra visokiausių patarimų. Galbūt jie veikia. Bet kaip išsirinkti tinkantį patarimą? Čia ir yra problema. Sakoma, jeigu vyras paliko, būk stipri. Verkšlenančių niekam nereikia... Kuo daugiau žeminsitės, ieškosite kontakto, prašysite grįžti, tuo labiau jis nutols. Kai kas teigia, kad nereikia rodyti savo ašarų ir kančios, o, atvirkščiai, demonstruoti, kad ir be jo viską gali. Štai tokios dvi priešingos rekomendacijos. Nepritariu nei vienai. Gali būti, kad padės, o gali būti, kad tai nutrauks visas galimybes jam grįžti. Viskas turi būti natūralu, pagal situaciją. Pravartu naudotis ne patarimais, kurių milijonai, o išmintimi. Kiekvienas atvejis unikalus ir reikalauja individualaus vertinimo, o ne taip, kaip daro paauglės: pasiskaito žurnale ir pritaiko savo vaikinui, kuris po to iš vis jos matyti nebenori.
Jeigu vyras išėjo, viskas, ką galima padaryti teisingai, suvokti, kodėl jis tai padarė? Atsakymuose rasite: ar reikia jį susigražinti ar neverta. Jis pamilo kitą? Kokia prasmė iš to daryti tragediją ir ieškoti būdų, kaip jį susigrąžinti? Jokios. Pagalvokite: jis ten laimingas su kita, o jūs norite, kad jis grįžtų ir būtų nelaimingas su jumis. Jeigu jo meilė anai baigsis - jis grįš namo, be visų jūsų burtų, kerėjimų, psichologų patarimų. Dažniausiai taip ir būna.

Kodėl vyrai išeina?

Vyras suvokia, kad meilės nebėra, o žmona – tarnaitė nebetenkina. Jis ieško kitos meilės. Įsimyli ir išeina. Jeigu - viskas gerai, jis nė už ką nebegrįš pas nemylimą žmoną. O jeigu baigsis meilė su naująja, jis gali ir grįžti, nes kur geriau ras, jeigu ne pas mylinčią, kad ir nemylimą žmoną. Metai, du, kartais tik keli mėnesiai ir vyrai grįžta.

Yra visokių vyrų. Kartais jie nė nemano palikti šeimą, tačiau būna labai klastingos moterys, kurios padaro taip, kad draugės ar sesers, kaimynės ar bendradarbės vyras papuola į jų paspęstus spąstus: suvilioti, atmušti, atimti ar atkeršyti. Tokiu atveju žmona turėtų atsikovoti vyrą ir susigražinti jį į šeimą. Kuo daugiau žmonių bus pajungta šiam tikslui, tuo arčiau pergalė. Pirmas žingsnis – išlikti draugais, likti artimais, dažnai kreiptis pagalbos, nepriekaištauti, suprasti ir laukti. Organizuoti visos šeimos šventes ir kviesti jį. Jeigu jis ateina su savąja, nerodyti jai priešiškumo, tačiau nedemonstruoti ir draugiškumo. Jeigu yra bendras butas, vaikai, augintiniai, nenutraukti ryšio, o, atvirkščiai, leisti jam visame kame dalyvauti. „Raganai“ tai labai nepatiks, ir ji vyrą bars, reikalauti nutraukti ryšius su vaikais, šeima, augintiniais:) „Ragana“ smauks savo auką sakydama, kad nemėgsta visko, kas vyksta jo šeimoje, kad nenori matyti jo žmonos ir elgsis taip, kad su ja susibarti visam.  Nes ji norės,  „atrišti“ vyrą nuo jo šeimos. Tikrai mylinti moteris taip nesielgs. Ji ieškos kontakto su tais, kurie jam brangūs. Buvusi žmona taps bičiule, nes abi jį myli. Tokių pavyzdžių realybėje yra daug. Tai protingi santykiai, kuriuose vyrauja pagarba. Juk mylėti neįsakysi. Meilė ateina ir išeina...
Jeigu buvusi žmona veiks išmintingai, mylėdama, o kita moteris vyrą laikys už pavadėlio, kaip paskutinę savo galimybę, to pakaks, kad vyro galvoje įvyktų pervertinimas ir jis pamatytų, ką prarado ir ką įgijo.
Kai kas sako "nerodykite, kad jums skaudu, jog paliko, neverkite". Aš sakau, kad būkite savimi, ir jeigu skaudu, tai ir verkite. Nereikia vaidinti stiprios, kai esi silpna. Veidmainystė yra matoma plika akimi. Todėl vaidyba nepadės. Ašaros išplauna sielą ir mes tampame savimi. Kai mylimas išeina, visada skaudu. Moteris nuvysta ir praranda žavesį, interesą gyvenimui. Tačiau tai laikina. Ir kiekviena gali pati save susitvarkyti.
Ne kiekviena moteris gali leisti sau ramiai bendrauti su ją palikusiu vyru. Kiek teko susidurti, dažna moteris nebenori jo matyti, nors ir myli, stengiasi nebebendrauti. Ji negalės padaryti to, ką aprašiau aukščiau. Tokiu atveju geriausiai išvykti toli ir ilgam. Išvykus, kelionėje viskas atrodys kitaip, nei namie, nei ten, kur buvote kartu. Kelionėje įvyksta vertybių perkainavimas.

Standartiniai elgesio variantai

Klaidinga, sužinojus apie neištikimybę, išvaryti vyrą iš namų. Dažniausiai moterys tai daro nesąmoningai, norėdamos sukelti jam praradimo išgąstį. Deja, kartais vyrai tik ir laukia, kad jį išvarytų ir jam netektų pačiam palikti žmonos:) Tas, kuris išeina, įsimylėjęs kitą, yra jau nebe tas, kuris mylėjo ir žadėjo būti kartu iki „mirtis mus išskirs“... Todėl nebėra prasmės ginčytis ir reikalauti, įrodinėti ir prašyti nepalikti. Nėra prasmės ir kentėti... nes niekam ta kančia nebeįdomi...

Ką daryti, jeigu paliko?

Svarbu neišgyventi to vienatvėje. Stengtis užimti save iki maksimumo. Kalbėtis apie tai su artimu žmogumi, su draugais. Būtina perjungti save iš praradimo į bet kokią aktyvią veiklą. Praradimas turi galimybę tobulinti jūsų asmenybę, todėl svarbu neužsidaryti, nekeikti, nekeršyti, neieškoti kontakto, kad vėl susibarti ar bandyti grąžinti. Jeigu moters širdyje yra meilė vyrui, ji lauks jo, ji taps jam geru bičiuliu, draugu. O tuomet laikas sustatys viską į savo vietas...

Analizuokite save

Kai moteris lieka viena, jai būtina analizuoti save. Ar kažkas nutiko, kad jis išėjo? Ar nebuvo pašliję santykiai paskutinius 2,3 metus? Ar nebuvo monotonijos? Abejingumo vienas kitam, priekaištų, barnių, vienatvės dviese?  Dažnai į visus klausimus atsakymas – taip. Reiškia, išėjo, nes taip sukasi jūsų santykiai, kad išeitų.

Kaip susigražinti mylimą?

Sunku susigrąžint jau išėjusį vyrą. Jeigu moteris atkakli ir skirs laiko vyro susigrąžinimui, bet kuriuo atveju - grįš jis, ar ne, ją vainikuos pergalė.
Žmonės išsiskiria dėl įvairių priežasčių. Vieni labai ir ilgai pergyvena, kiti – tiesiog atsidūsta ir gyvena toliau. Dažniausiai moteris palieka tie vyrai, kurie nemoka ir nenori gyventi šeimoje. Yra tokia kategorija tiek vyrų, tiek moterų, kurie neįgalūs gyventi šeimoje, su vienu mylimuoju, nes jų meilė... laikina. Jų geriau nebesusigrąžinti...  ir jais nesusižavėti, nes toks jų gyvenimo būdas: įsimylėti ir palikti...
Kai susipažįstate, pasidomėkite, kiek mylimųjų žmogus turėjo. Jeigu labai daug, reiškia kažkas negerai pas jį su meilės jausmu. Aš nenoriu gilintis apie "meilės drugelius" :) Geriau pakalbėkime apie tuos vyrus ar moteris, kurie verti, kad juos susigrąžinti. Kai išsiskiriama dėl barnių, smulkmenos, dėl streso, pavydo ar tiesiog netyčinės neištikimybės, susigrąžinti vyrą (moterį) tikrai yra tikslinga ir teisinga. Dažnai būna ne tik vyras pabėga, bet ir visos bėdos užgriūna. Ir, žinote, tai tik į naudą. Ogi pasiguoskite buvusiajam, paprašykite jo pagalbos. Tik ne elektroniniu paštu, o pasikalbant gyvai. Bet pamąstykite, ar tikrai tas išėjęs yra jūsų mylimasis, ar dar yra mylimas?

Kartais moterys stresuoja, kad jas paliko, o pasikalbėjus – aišku, kad jos to senai norėjo... Jos pergyvena, kenčia, kad vyras paliko pirmas, o ne ji paliko vyrą pirma. Kai kas sako nedera prašyti, kad žmogus grįžtų. Tai netiesa. Viskas pagal situaciją. Kartais išėjęs pas kitą vyras gailisi, bet atgal, jam atrodo, kelio nėra. Ir jis negrįžta tik todėl, jog mano jam nebeatleis. Todėl, jeigu žmona pakalbės su juo, tai gali vainikuotis susitaikymu. Kai žmogus brangus, būtina išbandyti viską.

Neklausykit įvairiausių patarimų, kurių internete primėtyta kaip šiukšlių. Klausykite savo širdies ir pagal tikrovę vertinkite  situaciją. Yra tik viena klaida, kurią daro daugelis, norėdami susigrąžinti mylimą žmogų. Jokiu būdu nereikia guostis, kaip jums blogai be jo, kaip jūs sergate be jo ir t.t. Gailestis nėra meilė, jis gali jūsų pagailėti žodžiais, tačiau tokiu būdu meilės nesusigrąžinsite. Vyrai dažniausiai neatsisako padėti, tačiau jie nenori, kad buvusi žmona lįstų į jų vidinę erdvę įpareigodama juos gailėtis. Nepadės susigrąžinti ir pyktis bei užgauliojimai: „tu niekšas, palikai, mane“.  Nepadės ir priekaištai: „Aš tau buvau gera, rūpinausi, o tu...“ Nepadės ir kamantinėjimai: „Ar aš tau jau nieko nebereiškiu?“ Nepadės ir manipuliacija vaikais, turtu ar dar kuo. Nepadės kaltinimai: „Kaip tu galėjai meluoti man?“ Visa tai tik dar labiau atšaldys santykius. Nepadės susigrąžinti vyro ir demonstruojama liūdna veido išraiška, ašaros. Kas gi panorės grįžti gyventi vos ne į laidotuves:)

Kaip gi elgtis? Nedaryti to, ką jau išvardinau. Geriausias elgesys - nieko nedaryti ir leisti įvykiams plaukti sava vaga. Nelįsti prie buvusiojo su savo kalbomis. Jeigu jis norės – pats ateis ir pakalbės.  Tuo laiku, kol jūs nebendraujate, pradėkite save transformuoti: sporto salėje, grožio salonuose, meditacijose, kelionėse, koncertuose, draugų ratuose. Nė minutės laisvo laiko! Tam, kad nebūtų depresijos ir savigailos.  Kai jus palieka meilė, emocijas reikia transformuoti fiziniu krūviu ir darbu, kūryba. Jokiu būdu neišlieti jų buvusiam. Šiuo metu naudokitės tik protu. Išmintingai besielgiant galinamas norimas rezultatas. Būtina "šalta galva". O kadangi tokioje situacijoje galva būna karšta, pilna prieštaringų ir įsižeidusių minčių, geriausiai, jeigu jus ves tas, kurio protas valdomas ir jausmai savo vietoje. Kreipkitės į specialistą. Bendraukite su buvusiuoju nebeatveriant sielos, nes į ją gali būti vėl spjaunama... Toks turėtų būti elgesys, norint nepabloginti padėties, kad vyras vėl būtų šalia.
Protinga nepasakoti labai daug tiesos. Vyras turi norėti sužinoti apie jus, o ne klausytis to, kas jam neįdomu. Pabandykite elgtis taip, kad apie jus jūsų buvęs vyras sužinotų iš kitų žmonių. Ir kad ta informacija būtų graži...
Labai dažnai moterys klausia, ką daryti, kad vyras sugrįžtų. Kol jos realizuoja savo individualias programas, kad vyras sugrįžtų, jos pasikeičia ir kai tas vyras grįžta, jos išsigąsta, nes jau nebenori tęsti santykių:) Todėl, kad tapo kitokios: gražesnės, išmintingesnės, laisvesnės ir jos nebenori praeitos patirties su buvusiu vyru. Paradoksas, tačiau nėra to blogo, kad į gerą neišeitų – tikra tiesa:)Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.