Išsiskyrusiųjų bėdos

Išsiskyrusiųjų bėdos

Taikiai išsiskiria ir taikiai išsiskyrę sugyvena turintys pakankamai gerumo vienas kito atžvilgiu ir aukštą pilotažą mąstymo diapazone. Jeigu toks gerumas yra tik pas vieną, taikos nebus. Nes ką vienas glaistys, kitas ardys. Vaizdelis bus gražus, atseit stengiasi žmonės sugyventi, bet iliuzinis. O visi kiti išsiskyrę lieka su pavydo, kartėlio, keršto, kaltinimų "priekabom". Šiek tiek laiko įmanoma sugyventi, jeigu paliktasis tikisi, kad mylimas sugrįš. Visais kitais atvejais pavydas suėda visus jausmus ir lieka tik nelaimingojo būsena -  slapta neapykanta, pasyvi agresija, nukreipta į patį save.

Didžiausias riaušes kelia agresyvūs paliktieji. Suprantama, jie pyksta ir gali pykti visą likusį gyvenimą. Jie susiranda antras puses ne meilei, o kerštui, tuštumai užlopyti. Įžeidinėdami pabėgusius mylimuosius, jaučia malonumą: „Susiradai mažvaikį, kaip tau ne gėda su asilu gyventi, smegenų nebeturi, ramus gyvenimas ne tau, jis dar tau parodys, parbėgsi pas mane, tu išprotėjai, tau pakrikus psichika... “ Panašūs įžeidinėjimai pažįstami dažnam, pamilusiam kitą žmogų ir palikusiam sutuoktinį. Jeigu žmogus kultūringas, jis neatsako tuo pačiu. Tačiau sakoma: "karkė, karkė ir prikarkė“. Todėl, norite to ar ne, kai jūsų meilę užpuola ir jus įžeidinėja, būtina gintis. Per daug pasitikėti savo meile nėra protinga, nes pavydo energija iš buvusiųjų ir blogo linkėjimai - pakankamai stipri energija ir gali žudyti ne tik juos pačius, bet ir jus - kuriam jaučiama neapykanta. Jeigu netoliese yra žmogus, kuris jūsų nekenčia, pavydi, tai lašas po lašo jo energetika palengva griaus jus. Sugretinkite laiką, kai jūs gyvenote vieni, su laiku, kai jūsų akiratyje pastoviai šmėsčioja pavydus, blogo linkintis buvęs sutuoktinis. Pasekite, kas jums nutiko tuo laikotarpiu: kaip sekėsi verslas, ar puikiai veikė automobilis, ar niekur neužkliuvo pinigai, ar nenukrito plyta ant galvos, o gal netyčia užsigavote, susižeidėte. Tai ne tik jūsų kūryba, o taip pat ir to, kuriam esate rakštis sėdynėj. Į gyvenimą ateina nauji žmonės ir retas sieja savo sėkmes ir nesėkmes su jų atėjimu. O ką jau bekalbėti apie tuos, su kuriais ilgą laiką buvome vienu kūnu...
Po skyrybų idealu naujai šeimai gyventi atskirai ir labai toli nuo buvusiųjų. Dažnam paliktajam verda viduje negeras viralas, kai jis girdi jūsų miegamajame sekso garsus, mato jus laimingus ir žydinčius, tik jau su kitu žmogumi. Jie mieliau matytų jus ligoniais, nelaimingais. Yra išsiskyrusių šeimų, kai visos keturios pusės puikiai sugyvena būtent dėl to, kad susiranda kitą tikrą meilę, kuri ir suderina visus aštrius kampus. Tai nuostabūs santykiai. Po skyrybų geriau nebendrauti su agresyviais buvusiaisiais, jeigu nėra mažų vaikų, bendro turto ar kartu globojamų žmonių, gyvūnų. Ką gi daryti, jeigu visa tai yra? Kalbėtis. Jeigu žmonės gali kalbėtis, jie susitars. Neįsakinėti, nerėkti, nereikalauti, o kalbėtis. Kalbėtis – reiškia girdėti kitą. Jeigu yra įžeidinėjama, dialogo nebus. Būna, norintis taikiai kalbėtis lieka kvailio vietoje... Yra ir taisyklė, jog nesikalba ta pusė, kuri pyksta, negali atleisti. Tai natūralu... Ką gi daryti? Nieko. Jeigu esate laikomi idiotais, nes palikote supermeną ar pasaulio gražuolę dėl meilės kitam žmogui, tuomet jiems idiotais ir liksite.

Santykių galimybės

Išbandykite derybas dialogu. Nepavykus teks nesutarimus spręsti juridinėmis priemonėmis. Tai irgi variantas, jeigu nenorite parduoti namų, butų ir pasidalinti pinigus. Šiais laikais parduoti nenaudinga. Kitas variantas – išsinuomokite butą ar sodybą, o į savąją įleiskite nuomininkus. Tokiu būdu išsaugosite turtą, išvengsite pastovių rietenų su paliktaisiais ir galbūt net uždirbsite. Na, o atėjus geresniems laikams – parduosite, o gal susitaikysite su paliktaisiais.
Yra dar vienas puikus būdas rasti bendrą kalbą su piktais buvusiais. Tai elektroniniai laiškai, kurie yra puikūs liudytojai. Būtina prisiminti, kad jeigu esate ta pusė, kuri tiesiog nori susitarti, tai jums teks perskaityti daug bjaurių įžeidinėjimų nuo buvusios meilės. Pradėję dialogą elektroniniu paštu, galite drąsiai neskaityti pirmų 4-5 laiškų. Kai neapykantos dozė jau išlieta, tuomet galite pradėti elektroninį pokalbį. Rašant laiškus nėra tiesioginio kontakto, galima viską apmąstyti ir parašius neskubėti išsiųsti, o palaukti rytdienos ir vėl perskaityti. Jeigu manote, kad laiškas geras – siųskite. Neįvykus dialogui elektroniniu paštu, pravartu visus gautus įžeidinėjimus sugražinti atgal. Galima tiesiog paspausti cope – paste. Taip iš savo gyvenimo pašalinsite įmanomas nesėkmės priežastis.
Prisiminkite, nieko nėra netikro. Kiekvienas jausmas, žodis, žvilgsnis anksčiau ar vėliau realizuojasi neįtikėtinais, nenumanomais įvykiais. Su nedraugiškais buvusiaisiais geriausiai laikytis neutralių dalykinių santykių, bendraujant minimaliai buitį liečiančiomis temomis. Neturi būti jokių blogų ar gerų nusistatymų, būtina pamiršti visus įžeidimus ir elgtis atsargiai, kaip su darbuotoju, kuris nėra patikimas... Emocijas teks palikti išjungtas ir bendrauti šaltai bei sausai. Tokiu būdu jūs apsaugosite save nuo bereikalingo nervų tampymo. Daugelis moterų ir vyrų manipuliuoja įvairiais posakiais ar elgesiu, kad santykiai išliktų taikūs ir nekenktų vaikams. Kai kas sako, kad tokia manipuliacija netikslinga. Aš manau, tikslinga yra viskas, kas kuo ilgiau išsaugoja ramybę, turtą, sveikatą. Svarbus ir bjaurus išsiskyrusiųjų savanaudiškas ir negailestingas elgesys yra manipuliavimas vaikais. Kai vaikui tėvai šmeižia vienas kitą, jie energetiškai vaiką žudo. Todėl, jeigu jūsų tėvai nesutaria ir savo nesutarimus supila jums, o jūs - suaugę ir kuriate savo gyvenimą, tai, kol nevėlu,  atsiribokite nuo abiejų gimdytojų arba bendraukite tik tomis temomis, kurios neliečia jų santykių. Taip jūs padėsite tėvams greičiau nusiraminti ir rasti savyje taiką.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.