Gyventi savo gyvenimą

Gyventi savo gyvenimą

Gyventi savo gyvenimą reiškia nesikabinėti prie kitų gyvenimo, kas jie tokie bebūtų. Kiekvienas žmogus, jeigu jis nori būti laimingas, turi išmokti gyventi savo gyvenimą. Ką tai reiškia?

Tai reiškia: dirbti tai, kas jam reikalinga; kalbėti tai, ką jis nori pasakyti; pramogauti taip, kaip jam reikia; auklėti vaikus taip, kaip jis supranta auklėjimą, kad jie būtų sveiki ir laimingi. Joks įstatymas to nedraudžia, o gyvenimas skatina. Nes kai tik žmogus pradeda gyventi kito gyvenimą, savo numesdamas į šalį, tuomet įvyksta karas, nes dėl diktato dingsta abiejų laisvė. Kiekvienas aiškina, kaip jis nori gyventi ir verčia taip gyventi kitą. Taip vyksta, kai nėra meilės.

Kontroliuojant savo elgesį kito žmogaus atžvilgiu, galima keisti elgesį, kuris keis gyvenimo kokybę, jeigu abu myli. Užduokite sau klausimą, ar tas pasikeitimas reikalingas jums ar ir jūsų meilei? Nes jeigu tik jums - reiškia jūs nemylite. Žmogus svarbus tik sau, kai nieko nemyli. Šeimyninių suderinamumų reikalui egzistuoja laiko tarpas.   

Kilus ginčui, nesantaikai, nuoskaudai, nenumokite ranka, o susėskite ir išsiaiškinkite. Tik nekaltinkite, o ieškokite kompromiso, ką daryti, kad susitaikyti. Tokie aiškinimaisi leidžia pažinti vienas kitą daug giliau, nei pykčiai, barniai arba užsidarymas viduje.

Nepasiklyskite klausimų labirinte. Dažnai vyksta taip, kad vienas kito klausia: o ką daryti, kad tavęs neskaudinčiau? Tuomet kitas išsako: daryk tą, aną. Meilė nėra tūkstančiai „jeigu“. Meilė myli ir kuria save pačią – dar gilesnę, didesnę, laimingesnę, ramesnę. Visa kita yra beletristika.

Yra nuostabi mylinčio žmogaus frazė: aš gyvenu dėl tavęs. Ji pasiteisina,  kai ir tau atsako tuo pačiu... Atiduoti save iš meilės kitam yra aukščiausia sielos išraiška.



Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.