Gyvenimo procesas

Gyvenimo procesas

Mano tikslas – mąstymo moduliavimas. Mokykis mąstyti iki tol, kol išmąstysi subrandintą atsakymą į visus kilusius klausimus. Liaukis kopijuoti kitus ir juos cituoti. Internetas nėra mąstymas. Kol sprendimus tikiesi gauti iš kitų manymų, interneto ar knygų, tol tu esi niekas.
Kalbamės. Klausinėju ir žadinu tavo sąmonę, kad įsijungtų mąstymas, ieškantis atsakymų tik savyje. Kuo tu šiandien save džiuginai? Kuo džiuginsi save rytoj, kad tavo psichika būtų aukštame meditaciniame pozityve? O ar tavo pramogos suteikė džiaugsmą ne tik tau? Gal ir kitiems buvo gera, naudinga, sveika šalia tavęs? Pakilai kaitu į dangų. Kiti jautė malonumą nuo tavo drąsos nardyti tarp bangų ir dangaus. Jeigu tu džiuginai ne tik save – nuostabu.
Daugybės klausimų tu niekada sau neužduosi. Todėl ir atsakymų į juos nebus. Gyvenimo kokybė negerės. Nepatinka, kaip gyveni? Vadinasi, tavo atsakymai neteisingi. Atsakymo teisingumu įsitikinsi tik atlikęs veiksmą - realizavęs atsakymą.

Pasimetę ir paklydę

Daugybė žmonių nežino, ką veikti gyvenime. Jie neturi tikslo, veiklos, nešančios naudą, dvasios augimą ir nebando nieko rasti. Jie egzistuoja. Mąstymas nesivysto. Yra tokių žmonių. Yra medis, katė, dangus, šliužas... Jie tiesiog yra.
Mano paskaitos veda į mąstymą. Tai procesas, reikalaujantis laiko gimti, bręsti, augti ir užaugti. Tai mąstymo rezultatas. Jeigu procesą pradedate ir numetate, jūs pasmerkti. Pasidavėte.  Pasakę sau "neverta, nusivyliau, man anksti", jūs pasmerkti. Eiti atgal jums teks be manęs. Nedalyvausiu jūsų degradavime.
Mąstymas – retas reiškinys žmonėse... Daugelis plaukioja mąstymo iliuzijoje manydami, kad mąsto. Turėti smegenis  nereiškia mąstyti. Teigiantys, kad kančios ir problemos mus grūdina, iš jų nebeišlipa. Jeigu gyveni tarp kančios žmonių, būtina užsigrūdinti... kančia ir problemomis. Kitaip neišgyvensi. Negyvenk tarp nepatenkintų. Rinkis, tarp kokių gyventi. Pasirinkimas vyksta viduje. Konfliktuoti ar ne? Ne. Nebesivelti į ginčą. Negailestingai palikti žmones, pastoviai nepatenkintus ir kritikuojančius kitus.

Tave užgavo neteisybė, šmeižtas, apkalbos? Tada tu iki ausų įklimpęs beprasmių kalbų mėšle, ir belieka juo užsigrūdinti, kad nejausti liūdesio, sugadintos nuotaikos, bejėgiškumo ir nesusirgti mirtina liga. Tuo skiriamės vieni nuo kitų...
Venkite žemo sąmonės lygio žmonių, šalinkitės, ištrinkite vienareikšmiškai. Kai realizuojate išmintį tikrovėje, turite materialų rezultatą, tuomet šie žmonės neįgalūs kenkti. Jie lieka juokingi ir niekingi. Kad juos atpažinti, pakanka pasiklausyti, kaip jie neigia gyvenimą: „Visi taip gyvena, visi vargsta, visi niekšai, toks gyvenimas, nieko nepakeisi, mes tik dulkės, mes tik vergai, tarnai, kokios čia nesąmonės, šarlatanai, vagys, bedieviai, kaip tu galėjai, kokia tu nevykėlė, mus visus apgavo, aš tiek daug kentėjau ir t.t.“ Jie siekia komanduoti ir kontroliuoti.

Intymiausia vieta

Sumąsčius patiems ar iš kitų gavus neteisingus atsakymus, būtina valytis, kaip ir nuo nesveiko maisto. Kitaip gyvenimas praeis pilstant iš tuščio į kiaurą, ir galop nusivilsite, ir vėl įmerksite save į internetą, ieškodami atsakymų: nerasti, surasti, nusivilti ir vėl iš naujo. Kol įkyrės.

Tikras proto valymas vyksta bendraujant gyvai. Minčių chirurgija saugiausiai vykdoma gyvo bendravimo skalpeliu. Galima leisti save hipnotizuoti, trinti minčių sąšlavyną kompiuterine technologija ar vienpusišku trintuku, transfermingu.
Aš už natūralią švarą. Gamtoje apsivalymas vyksta pastoviai. Tereikia joje būti. Būtina pasiruošti. Tada saugu, neįvyksta fizinių ar psichinių sutrikimų. Kitas būdas - pichohileris. Jeigu jau iki manęs prieisite...  Bendravimas - natūralus žmogaus poreikis. Bendraujant perimama ir atiduodama informacinė energija. Štai kodėl liaudyje sakoma: „Su kuo sutapsi, tuo ir tapsi“:)Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.