Energija ir "drakulos"

Energija, kuri yra visur

Taip jau įvyko, kad iš pasakų atėję pavadinimai prisitaikė šiandieninėje kasdieninėje paprastų žmonių kalboje. Nors žodis „vampyras“ nėra gražus ir juo dažniausiai siekiama įžeisti kitą asmenį, šiame straipsnyje galbūt man pavyks pakeisti, kai kuriuos negatyvius požiūrius į pozityvius. Būtina suprasti, kad niekas savo noru netampa silpnesniu, tai įvyksta nuo vaikystės, paauglystės, kurioje nėra tinkamo pavyzdžio tapti stipriu ir laisvu.

Energijos vampyrai išjungia kitų energijas, kad išgyventų. Ilgai taip elgdamiesi jie praranda gebėjimą ir nebežino, kaip sukurti savo energiją (savo gyvenimą) savarankiškai. Negaminantis savo veiksmais, mąstymu ir kalba energijos žmogus, jaučiasi silpnas, ilgai miega, ilgai neužmiega naktį, yra emociškai greitai pažeidžiamas, nesijaučia galintis išgyventi be kitų, neturi motyvacijos paaukštinti savo virpesius. Atpažinti juos galima iš pataikavimo ir nepakantumo kitokiems žmonėms, kitokiai nuomonei bei kaltinimų ir pastovaus nepasitenkinimo. Vieni jų puikiai supranta, kad tokie yra; kiti -  nesupranta, kodėl jų toks charakteris. Retas supratęs imasi asmeninio tobulėjimo, kurio dėka gaminasi savo energiją sveiku gyvenimo būdu ir nuoširdžiu, tačiau pozityviu bendravimu.  

Toks gyvenimas – tokia gamta

Laimingas, energingas žmogus linkęs pritraukti energijos vampyrus, kurie turi tokią mažą vibraciją, jog vienintelis būdas išgyventi – žmonės donorai. Dėl to jie stengiasi nuolatos suktis energingų būryje ir vengia silpnų bei neperspektyvų žmonių. Stiprūs žmonės savo esmėje yra šviesūs, dėl to nejaučia energijos nusiurbimo, ir jiems nekenkia joks vampyras, kadangi nuolatos, vėl ir vėl, gamina energiją savo mintimis, žodžiais ir veiksmais, ją kaupia ir niekada neišsenka iki nulio. Pilni energijos žmonės – dideli drambliai, ant kurių nusėda keli šimtai vabzdžių...  ir nors jie gyvena jų sąskaita, jie nė nepastebi, voliojasi dulkėse, kitokiu būdu vėdinasi ir tuo pačiu atsikrato musių. O tie, kurie bijo prarasti energiją, kurie rodo pirštais į kitus, atsieit, vampyrus: tas, anas, mane atsiurbė, būtent tie rodytojai į kitus ir yra patys tikriausi energetiniai vampyrai dar neišmokę konsperuotis, ir neįžiūri savo žodžiuose atviro prisipažinimo, kad negamina energijos.

Pravartu žinoti, jog kai dauguma mūsų veiksmų gamina energiją, tuomet nereikia bijoti jokių vampyrų, nes energija visada pakankamai papildoma gyvenimo būdu. Ar tai reiškia, kad tuomet galime gyventi kartu su pasakų personažais - vampyrais? Taip.

Meditacija, gyvenimo būdas, santykis su savimi, su kitais, ko, mes su jumis mokomės per susitikimus, yra viena iš garantijų gaminti, kaupti energiją, kas leis nebereaguoti į vampyrus, į baubus, kurie baisūs tik vaikams. Tuo būdu mes tampame energijos šaltiniais silpnesniems.

Pasinėrimas į save,“ nesa“ pašalinimas iš gyvenimo, garantuoja energijos dauginimą ir išsaugojimą. Skaidri, nuolanki ir atvira, geranoriška šypsena yra apsauga nuo energijos praradimo. Neigiamos, nevaldomos emocijos, palaidas gyvenimas, nesveikas maistas yra energetinių vampyrų tikrovė; todėl jie ir neturi tos energijos, nuolatos provokuoja, bando išvesti iš kantrybės, iš pusiausvyros kitus žmones, kritikuoja kitų žmonių tradicijas, gyvenimo būdą. Geras apsaugos būdas, jeigu nėra būtinumo, ir jaučiamės silpni dėl ligos arba nuovargio, nebendrauti su energeniais vampyrais. Galima būti šalia, dirbti šalia, tačiau nebendraujant neprarandama energija. Vidinė nuostata: aš esu stiprus, sveikas, drąsus, ramus žmogus yra griežta apsauga.  Prisiminkite, tas, kuris įvardina kitą žmogų vampyru, pats tampa juo. Perfrazuokite negatyvias frazes sklindančias iš nepatenkintų žmonių ir kalbėkite su jais sava, pozityvia kalba. Tai irgi didžiulė apsauga ir pagalba stokojantiems energijos.

Turintis energijos visada pasiruošęs padėti ir ištiesti pagalbos ranką, tuo jis ir parodo, kad yra savo energijos šaltinis, tuo įgalus ištraukti kitus. Stokojantiems energijos žmonėms, reikia pastoviai daugiau energijos, nes jie jos negalima savo veiksmais, mintimis ir žodžiais. Gėlas vanduo, ryto nusimaudymas atviruose šaltiniuose, bent jau nusipylimai vonioje kibirais, vakaro nusimaudymai, minčių švara, lengvas maistas atstato ir apsaugoja energiją. Skaistybė, geras ramus miegas, apsauga nuo visų tiek energetinių, tiek materialių ar dvasinių vampyrų. Saulė, daug šviesos, augalinis maistas, juokas, kasdienis fizinis krūvis, aktyvūs žaidimai, grožio kūryba, menas, meilė gyvūnams, florai, faunai – visa tai yra antivampyrinis dopingas, vaistas, ir savo asmeninių galių, jėgų auginimas. Energijos vampyrai nori perdėto dėmesio ir pripažinimo, tačiau nepatekite į jų spąstus. Jie medžioja empatiškus žmones.

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.