Emocinės problemos

Indija 2007

Žmonės. būna, ieško problemų su savo šeimos nariais, kai ilgesnį laiką neturi emocinės iškrovos ir dėl to geros emocijos virsta negatyviomis. (viena iš priežasčių) Patys save uždaro į darbas - namai modelį, ir po kiek laiko vystosi didžiulė įtampa, nes žmogaus prigimtyje yra pasikeitimai, pasitenkinimas, siekimas, džiaugsmas, nugalėjimas, atradimai, ir kiti geri dalykai. Kai žmogus gyvena taip, kaip bėganti voverė uždarame rate, jis pavargsta, emocinis fonas nusidažo juodomis spalvomis ir prasideda ieškojimas problemų ten, kur jų nėra. 

Ką daryti?

Deja, kai jau tai įvyksta, su žmogumi kalbėtis logiškai, ir suprantamai nebepavyks, nes jis nebegirdės, nesugebės ar nenorės suprasti to, kaip savo psichikai sugražinti natūraliai ramią ir džiugę būseną. Negatyviai užsidariusį žmogų, geriau palikti jam pačiam, nes padėti neįmanoma, kadangi jis nori tik palaikymo ir pritarimo, o ne išmintingos realybės koregavimo; jis susikurs daug problemų ir kai jos jį užboksuos, netekęs energijos – savaime nurims liūdesyje, kad jo niekas nesupranta. Būna... ieško, kas išklausytų ir pritartų. Tačiau tai duoda apgavikišką ramybę, o tiems, kurie išklauso ir pritaria, jiems sukuria negatyvius sukurius. Nes tai yra užkrečiama. Tačiau, kaip nuo gripo viruso ne visi suserga, taip ir čia ne visi užsikrečia.

Barniai, pergyvenimai, muštynės, ašaros, isterikos

Gal būt žinote, kad jūs esate konfliktuojanti asmenybė? (jeigu nežinote pasiklauskite savo sutuoktinio, psichologo, manęs) Tuomet viską, ką gero galite padaryti dėl savęs, tai pirmiausiai sureguliuoti poilsio ir darbo bei maisto ir laisvalaikio politiką. Padaryti tai ypatingai kruopščiai ir rimtai. Sureguliavus, pas daugelį nebekyla noro auklėti kitus, nes susiderina energetinių lygių srovės, tuomet vengiama konfliktų, o tai reiškia įmanomas logiškas pagarbus bei principingas dialogas.

Po to, būtina mokytis pozityvaus mąstymo, ieškoti pozityvių dalykų negatyviose savo mintyse.
Emocionaliai silpnas žmogus neįvertina, kad šalia gyvenantys žmonės jau įprato prie pastovių emocinių jo išsišokimų, ir jeigu jie vis yra šalia, reiškia jie adaptavosi ir nebelaiko svarbiu jūsų, kaip konfliktuojančios asmenybės, išsisakymų. Emocionaliai nestabilių žmonių kalbos, reikalavimai, išsisakymai - nevaldomų svyruojančių nuotaikų rezultatas. Kad atstatyti artimų ir draugų nuomonę į tokią neramią asmenybę, reikia be galo daug takto ir geranoriško, bekonfliktinio bendravimo metus laiko.
Šį uždarą ratą suardyti beveik neįmanoma, jeigu asmenybė vėl ir vėl kuria konfliktus, duodasi provokuojama, ir nekeičia savo gyvenimo ir mąstymo būdo. Tai ir vadinasi karma. Esi toks, koks esi. Nenori tokiu būti - niekas netrugdo nebūti - nebūk. O jeigu esi - reiškia tu nori toks būti, su kuriuo nesiskaitoma, nes nėra prasmės. Tačiau, jeigu manai, kad tu turi teisę auklėti savo artimą, kitą suaugusį žmogų, tai reiškia taip bus visada, kaip būna strigęs garso takelis, kartojantis tą patį, taip ir čia savo noru kartosite tą patį barnių, priekabį, scenarijų.

Meditacija, psi technikos retai padeda šiuo atžvilgiu, nebent suteikia iliuziją, kad jau esi kitoks. Tačiau gyvenimo būdo, partnerio ar sutuoktinio keitimas, tikrai padeda ir žmonės lyg atgimsta, nes turi galimybę pradėti viską iš naujo su kita intencija.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.