Dvasios spalvos

Dvasios spalvos

Dvasia turi atspalvį. Būna, jog žmonėms patinka kažkokia spalva, tačiau būna, kad spalva pati pasirenka žmogų... Šviesi raudona, tai žmogus atėjo uoliai mokytis. Dažna ankstyva mirtis, daugiausiai realizavę, jie jau turi kitą kelią. Atiduoda skolą ,gražina skausmą. Ir išeina. Geltona, tai noras viską pažinti ir suvokti per protą ir išgyventi, kas benutiktų. Tokie žmonės nesiaukos, sieks išmokti jausti šį pasaulį, naudotis juo, paskleisti jame savą energiją. Mokosi bendradarbiausi su kitais per psichinę energiją. Kai išmoksta, renka žinias, ir suvokia, kad energija, tai dar ne viskas, o tik pradžių pradžia, ir be informacijos nedaug teduoda naudos. Turintys mažai energijos, nesuvokia, kad ją būtina įvilkti į veiksmo informaciją. Tai padarę - įauga į žydrą, mėlyną dangaus spalvą. Čia jau didelis lygis... Žalia siekia emociškai jausmiškai užpildyti erdvę, jeigu emocijos ir jausmai teisingi, netampomi žalingų įpročių, realizuoja gražų gyvenimą. Auksinė spalva reiškia, kad žmogus atėjo tarnauti žmonijai, o ne tik sau. Jis - žinomas visuomenėje, kaip padedantis spręsti problemas. Turi priėjimą prie valdymo struktūros, jį skaito, cituoja, iš jo mokosi. Tokie žmonės sąmoningai patys ima atsakomybę ne tik už savo, bet ir už kitų gyvenimus ir likimus.

Ružava mokos teisingai gyventi, mylėti dieviškai ir tyrai... Mokosi švelnumo, jaučia viskam gyvam švelnumą: gėlytei, gyvūnui, žmogui, pasauliui. Tai labai aukštos sąmonės žmonės, jie lyg angelai ir mūsų pasaulyje ilgai neužsibūna, išeina iki 30 metų, dažniausiai vaikystėje.

Violetinis atspalvis rodo, kad žmogus jaučia visą ko Kūrėją ir yra su juo vienyje, gyvena šioje būsenoje, reiškia, jau nebe tarp žmonių. Dažniausiai sodybose, miške, vienkiemiuose, jausdi gamtoje Kūrėjo kvėpavimą.

Baltas perlamutras. Žmogus jaučia dvasią, yra geras savo darbo specialistas, nebeužduoda jokių klausimų ir neieško jokių atsakymų.
Juoda spalva, tai kitų pasaulių: agresorių, vampyrų, juodųjų magų, demonų psichomatrica. Juodą spalvą užsideda žmonės nebejaučiantys sielos džiaugsmo, dažniausiai juodųjų įtakoti, užverbuoti jiems tarnauti. Taip iš gero žmogaus, kuris dėvi šviesias spalvas gali virsti demoniūkštis, gaudantis mergaites tvirkinimui bei pardavimui, padarantis viską, kad tik išgyventų pats. Sakoma, jog tokių žmonių siela juoduoja, jie dažnai prakeikiami tų, kuriuos jie nuskriaudė, būna dažnai išprotėja, jų dažni namai - kalėjimai.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.