Žodžio energija apsprendžia tavo tikrovę

Paprasti žmonės? Būti paprastam ar sudėtingam?

Atėjo laiškas, kuri parašė labai įdomi ponia, kad ji ponia, aš nė kiek neabejoju vien iš laiško tono ir savigarbos atspindžio jos žodžiuose. Ji rašo, kad jos kolegės ir kai kurios draugės pastoviai primena jai, jog ji turėtų daug paprasčiau žiūrėti į gyvenimą, nes tada ji galės greičiau susirasti sau draugą, vyrą, na gyvenimo draugą. O ji man guodžiasi, kad ji nenori būti kitokia, ir paprastai žiūrėti į gyvenimą, nes ji yra stipri asmenybė ir labai sudėtinga asmenybė, kuriai visai neįdomūs paprasti žmonės. Kadangi mano svetainė jai yra įdomi, teikianti jai patvirtinimą visų jos požiūrių ar nuostatų, ji ir parašė man. Klausimas jos yra tame: ne gi jai laužyti save ir tapti paprasta, lengviau žiūrėti į gyvenimą, nekreipti dėmesio į tai, kas jai nepriimtina tik dėl to, kad neliktų viena?

Aš visiškai sutinku su šia moterimi, ir paaiškinsiu kodėl. Man irgi neįdomūs paprasti žmonės. Na kas yra paprastas žmogus pasiaiškinkime? Paprastą žmogų jaudina tik paprasti dalykai: pavalgė, pagėrė, pailsėjo, kur nors nuėjo, pažiūrėjo, pasijuokė, paplepėjo ir tai viskas. Paprastam žmogui grandioziniai planai, nuotykiai, pavojai, kova, rizika, naujo sukūrimas, kūryba, kelionės ir kūrybiniai individualūs tikslai ne tai kad nepasiekiami, jie jų bijo, žegnojasi vos išgirdę kažką nepaprasto, neįprasto ir jų kalba ... viena: „kaip taip galima, kaip jums negėda, nesąmonė“, štai ką jie sako nepaprastiems, drąsiems žmonėms.

Todėl paprasti žmonės man nedaro jokio įspūdžio, ir jie man tikrai nėra jokia gairė pokyčiams. Todėl ir šiai moteriai pasiūliau patarėjus, patarusius būti paprastesnei, pasiųsti juo pačius pas tuos paprastus, ir likti savimi, nes asmenybė nėra paprasta, ji yra sudėtinga, labai sudėtinga. Paprastą nereikia painioti su lengvu, tai visai kitas žodis negi negirdite? Žinote, tie paprasti žmonės tokie paprasti, kad tampa tiesiog kvaili, arba demonai. Štai eina tokia paprasta moteris ir tempiasi vaiką, kuris verkia ir spyriuojasi, o ji kad šaukia ant jo rusišku matu.... va koks paprastumas... Paprasti žmonės būna ir geri, bet tik kai gauna ką nors nemokamai, o kai reikia užsimokėti arba atidirbti jie iš karto suagresyvėja. Todėl žmonės, jeigu jūs nesate paprastas, tai ir nesistenkite būti paprastu. Būkite sudėtingu, paslaptingu, įdomiu, iššaukiančiu, kūrybingu, ... tarpplanetiniu :)  būkite savimi, ir netikėkite tais, kurie sako, „o... mes visi tokie geri ir paprasti“. Na galima susipaprastinti, bet tik tam, kad neiti į konfliktus su paprastais. :)
 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.