Voras 19 mėnulio 2017

Voras 19 mėnulio 2017

 19 mėnulio diena 2017 rugpjūčio 11 diena penktadienis
Voras
Nelaiminga diena, irzlumas ir negatyvas sklando ore, jeigu yra velniai, tai čia jų stichija
Šiandien lengvai žmonės pasiduoda pagundoms, blogiems, nesveikiems dalykams, naujoms nepatikimoms idėjoms. Nelaimės spendžia spąstus kiekvienam,…  mes vienas kitą įtakojame negatyviems dalykams, nors gali atrodyti, kad gero linkime. Naujos pažintys šioje dienoje pasmerktos… labai didelė įtaka dažniausiai negerų dalykų. Žmonės vienas kita vers ką nors daryti, daugės nekalbančių, užpykusių žmonių. Būtina saugotis vartojančių alkoholį ir kitus kvaišalus, šiandien jie nenumatomi… Kad ši diena teisingai būtų praleista būtina saugoti savo jėgas. Pabūti vienatvėje, su savo dvasia, išvalyti mintis, sąžinę ir namus… Žvakės, ugnis, laužas ypatingai palanku šiandien. Gamta – motina, tokią negerą dieną mus saugoje nuo visko… patartina būtent šiandien 7 kart pasverti ar atidaryti burną prieš ką nors pasakant. Ypač kančia tykoja egoistinių ir pavydžių žmonių. Jeigu manote, kad gali kilti konfliktas geriau neikite į kontaktą, nes šiandien bet kokia smulkmena gali iššaukti didelį barnį. Šios dienos nors mėnulis ir negeras bet jis padės tiems, kurie bus vieni ir išmintingi.
19 mėnulio diena – tai šiandien 11 rugpjūčio yra magų darbo diena, kai yra užsakymas, ką nors naikinti, išskirti, atimti, nuvesti į minusą. Šios dienos poveikyje daugelio sąmonė aptemus. Deja, savistoviai tai pastebėti gali tik labai protingi žmonės. Ir jie dažniausiai to nesuriša su negeru mėnuliu... Šiandien žmonės lengvai pasiduoda įtakai, dėl to gali būti ypač daug reklaminių pasiūlymų, nes ten irgi žino tokias dienas :)

Šioje dienoje dažniausiai žmonės tampa kieno nors pasiekėjais: dievų, sektų, gydymosi metodų, stovykų ir t.t. bet kokia įdėja šiandien gali žmogų užvaldyti iki visiško budrios sąmonės netekimo. Tad, jeigu šiandien yra ilgesys, sunkumas sieloje, slėgimas - tai normalu, nes tokia įtaka ateina iš visko kas mus supa šiandien. Mėgstamas darbas vienatvėje, meditacija, padės išlikti nenuskendus į negatyvias emocijas, būsenas.
Reikia saugotis vabzdžių, gyvūnų įkandimų, nes voro dienoje jie ypatingai nuodingi ir žaizdos sunkiai gis. Labai bloga diena žmonėms su pažeista psichika, silpnu emociniu kūnu, jiems, silpnos psichikos, būtent jiems šiandien patartina pakviesti kelis draugus, ir skaniai pavalgyti, žaisti stalo žaidimus ir.... stengtis kalbėti tyliai...
Jokių būdu nesiaiškinti santykių sutuoktiniams ir visiems kitiems. Nepasiduoti dienos provokacijoms, ir patiems neprovokuoti įvykių.
Diena ryšium su žemės svyravimais kosmose gali svyruoti plius minus 1 para: 18-19-20.

burtai_fonas2.jpgRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.