Vertinimo kompleksas

Jau susikaupė jūsų klausimai po audio kurso paskaitų. Aš galiu jums atsakyti citatomis iš to paties audio kurso. Dar kartą įsigilinkite į http://www.psichohileris.lt/kaip-naudotis-audio-kursu ir http://www.psichohileris.lt/kitoks-metodas-pakeisti-gyvenima

... ir šį kart pabandykite matyti ne  tik žodžius, ar savo vertinimą, pabandykite  patys suprasti taip, kaip mes patys išmokstame plaukti, čiuožti, šokti, gi vertindami nieko neišmoksite ir nieko nepakeisite? Jokios naudos iš to.

Vertinimas yra jūsų kita programa, ir tiek, ir  viskas... ; kol jūs neišmoksite keisti programas, tol negalėsite paimti kitos, nes tai elementaru. Jeigu jūsų  kompiuteryje pasenusį operacinė sistema, o jau praėjo trys kartos naujų sistemų, ir jūs nusipirksite, kad ir visas šias sistemas ir laikysite jas palėpėje, tai kokio rezultato jūs galite tikėtis? Rezultatą duoda veiksmas, o veiksmas turi kilti iš žinojimo. Jeigu jūsų gyvenimas jums problematiškas, tai jūsų veiksmai kyla iš įpročio - žalingi veiksmai, kurie tapo gyvenimo norma.

Žmogus ateina ir sako: jūs dirbate pagal tą ar aną metodą, o čia va tas , o ten anas. Va pilotas rodo danguje triukus, o jus vertinate net nebuvęs lėktuve, supratimo neturėdami kas yra skrydis, ... štai taip atrodote. Kam? Negi laikas jums nėra vertybė?

Aš pasikartosiu: bet koks jūsų vertinimas teigiamas ar neigiamas man neturi jokios reikšmės.

Aš atkreipsiu dėmesį tik į tuos žmones, kurie realiai kuria tikrovę. Kurie tarkim vieniši, o po audio sukūrė tikslą, planą ir strategiją, ir po laiko tarpo turi savo žmogų, turi gerus santykius su juo. Ir taip jie elgėsi su viskuo, ko jiems trūksta realizuoti. Tai jau rimta pozicija ir aš galiu skirti savo laiką  tokiam žmogui.

Jeigu jūs nepasitenkinote kokiu mano atsakymu, bandykite perfrazuoti klausimą, nes kaip klausiate, taip atsakau.

Jeigu klausime yra prisirišimas, bandau atrišti, jeigu mazgas, bandau narplioti, tačiau jeigu klausimas užduodamas, vardan įvertinimo: " o ką čia ji man atsakys".... tada gaunate šito vertą atsakymą. Čia psichohileris, jis tikrovę mato tikrą, tačiau laisvai diapozuoja ir jūsų akimis. Neturiu jokio tikslo kažką įžeisti ar įskaudinti, ir jeigu jūs sugebėjote įžiūrėti savo adresu kokį tai įžeidimą - vėl grįžkite prie audio Nr 3.paskaitos

Jums gero linkintis I. PsichohilerisRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.