Tu esi nepaprastas žmogus

Kas mus formuoja? Kultūra, kurioje gyvename. Paprastas žmogus neturi jokių asmeninių norų – visi jo norai yra įdiegti, suformuoti kultūros, kurioje jis gyvena. Ir tai gerai, kad kultūra rūpinasi tais, kurie patys negali pasirūpinti savimi, įgyvendinant savo norus. Bet va Tu, nesi paprastas žmogus, nes Tu atėjai čia, susiradai vienintelį pasaulyje žmogų - psichohilerį! Ir kodėl Tu tai padarei? Aš Tau pasakysiu. Tu nesi paprastas žmogus, kuriam pakanka maisto.., kad jis egzistuotų.  Tu esi tarp tų, kuriems reikia tobulumo, kurie nori nuolat keisti gyvenimą į geresnį.

Asmenybė duoda, kad gautų. Kiekvienas dvasingesnis žmogus jaučia dėkingumą - gavęs, ir dėkingumas gimdo norą duoti. Dvasingas subrendęs žmogus, jaučia malonumą duodamas, nes tai galimybė gauti. Energija veikia tokiu principu ir tai harmonijos kelias. Tas, kuris duoda negaudamas, greitai išsenka ir serga, ir tai natūralu. Tas, kuris ima neduodamas, persipildo ir sustabarėja, sustingsta  pilnas visko....

Akivaizdi realybė - nemokami  spąstai

Nemokama informacija masėms -  reklama, kuri ne tik nemokama, bet dar ir grūdama prievataujant psichiką maloniomis spalvomis ir garsais, visur, kur tik žmogus gali pakliūti: stotelėse, TV, autobuse, bet kokioje patalpoje, o internete, tai jau tapo rinktiniu šiukšlynu. Jūs matėte savartyną? Ten yra visko - nemokamai. Man čia sako tokis piktas žmogus, "oj pilna dabar nemokamos informacijos". :)

Taip, nemokamo  "opiumo" liaudžiai  pilna,  jis kišamas visur. Kodėl? Todėl, kad ta nemokama informacija, kuri liejasi iš ekranų, atveda minią į bet kokią pramonę,  kur kiekvienas bus iščiulptas iki galo, nes ten jis jau užsimokės, svarbu tik, kad jis ateitų. Prekybos centrai užversti prekėmis ir jas... išperka... bevertes prekes, kurias vėliau išmeta, arba, kurios sukuria ligas, priklausomybes ir mirtį.

Žmonių kategorija, kuri nori tik gauti, nieko neįdėjus - pasmerkta vykdyti sistemos programas, tarnauti savo kūnu ir dvasia pramonei. O pavadinta tai labai gražiais žodžiais, teisingais  tiesos žodžiais. Tačiau - kiekvienas paėmęs - atiduos. Skirtumas tik tame, kad, kai žmogus imdamas duoda, jis žino, kiek už ką, ir kuriam laikui, ir todėl lieka laisvas. O už tai, ką ima nemokamai,  jis pasmerktas mokėti visą gyvenimą ir niekada nesužinos kokią kaina bus iš ko paimta.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.