Tie patys patarimai vienus atgaivina kitus nužudo

Kai kairė nežino, ką daro dešinė - žmogus kenčia

Daug žmonių patys sugriauna savo gyvenimą, šeimą, sveikatą ir savo psichiką... Pirma daro blogus darbus, paskui baudžia save ir taip.... gyvena...

 

Šiandien madinga duoti patarimus. Dažniausiai visi visiems kažką pataria, iš kažkur ištraukia kažką, patiko ir pasakė kam nors, kaip tiesą; o dar, mada, faceboke įdėjo. Tik žmonės būna naiviai patiklūs, ne visi žino, kad internete galima galą gauti nuo patarimų, ypač gerai skambančių:)
Štai vieno patarimo aukos pasakojimas (kalba taisyta): "Patiko mintis, kurią radau faceboke. "Visada sakyk tai, ką galvoji, ir daryk tai, kas tau atrodo teisinga". Labai patiko. Nutariau pasinaudoti patarimu. Nes iki šiol visada tylėdavau ir darydavau tai, kas man atrodė neteisinga, tačiau žmonai reikėjo būtent taip. 
O dabar man atrodė teisinga, kad vaiką reikia atiduoti močiutei, o žmonai laikas dirbti. Užteks čia namie sėdėti. Buvo daug triukšmo, bet aš padariau savo, būtent tai, kas, manau, yra teisinga. Pasakiau žmonai, ką apie ją galvoju, kad tingi dirbti, todėl sėdi su vaiku, o jam jau pusė metų. Ji sako man, kad geriau išsipagiriočiau, tada pamatyčiau, kad maitina dar... kūdikį. Aš ką, nematau? O aš manau, kad ji nenori dirbti ir man užkrauna visus finansinius rūpesčius. Vaiką galima ir mišiniais maitinti; močiutė, mano mama, gali juo pasirūpinti, vis tiek pensininkė, sėdi, nieko nedirba. Žmona pasiuto, ir aš tik dabar pamačiau, kad negerbia manęs ir mano patarimų. Ji susirinko daiktus ir su kūdikiu išvažiavo pas savo mamą į Švediją. Pasakė, kad su debilu nebenori gyventi.
Ir iš tikro... dabar jau, kai sėdžiu kelias savaites vienas namuose,  jaučiuosi tikrai debilu. Kalbėjau su broliu. Jis irgi pasakė panašiai, kad aš debilas, jeigu skaitau faceboke patarimus. Sako, važiuok pas ją ir parsivešk atgal. Tačiau man nesinori. Nuo ko man dabar pradėti, kad vėl viskas būtų, kaip buvę? Negi važiuoti? Ką jai pasakyti? Iš tikro pats nesupratau, kas čia nutiko. Išgėriau su draugais bare, papasakojau, visi žvengia, sako, na ir kas,  kad aš vienas dirbu, juk tai laikina, kol vaikas užaugs.

 

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.