Talismanai žmonėms

Kaip nutiko, kad teko ieškoti talismanų? Nutiko taip, kad kai kurie svetainės nariai, po susibendravimo, panoro turėti ką nors atminčiai iš mano rankų. Vienas vyriškis taip ir pasakė: „Norėčiau talismano iš tavo rankų“. Aš ir šiaip, dažnam nariui, noriai siekiančiam savarankiškumo ir gyvenimo permainų į gerą, atminčiai apie puikų laiką, praleistą kartu, dovanoju savą knygą ar ... gintaro, kurio vis randu, bėgiodama jūros krantu... Tačiau šis vyras paprašė talismano ir man teko susimąstyti: kas tai bus? Aš mąsčiau apie savaitę, o kai važiavau pasitikti į aerouostą savo draugo, visai nesitikėjau, kad talismanas ateis būtent per jį. Jau po pasisveikinimų ir apsikabinimų draugas man ištiesė kažkokį daikčiuką ir sako: „Atvežiau tau keistą dalyką“. Tai buvo auksinis raktelis, mažutėlis, bet su graviruota senovine simbolika. Supratau - talismanas mano svetainės nariui. Vėliau jį užkalbėjau ąžuolu, dangumi ir ugnimi ir užpildžiau dolmenų šaltinių energija. Taip gimė talismanų idėja. Manau, talismaną iš mano rankų norės gauti tie, kurie jaučia mano esmę ir supranta mano misiją.

Kaip gauti talismaną? Žmogus išreiškia norą, suteikia energiją užmokėdamas už jį ir talismanas " ateina" trijų savaičių laikotarpyje. Man tai labai įdomus, pastabumą ir kantrybę tobulinantis procesas.
Talismano užkalbėjimas reikalauja rimties ir susikaupimo, švarios erdvės ir tikslių veiksmų. Pati Gamta priima į savo erdvę talismaną, jeigu žmogus moka sąveikauti su Gamtos energijomis. Išmokti sąveikauti su Gamtos energija galima vieninteliu būdu – gyventi gamtoje ilgesnį laiką, atsiduoti jos globai ir išgyventi jos sąlygomis. Ąžuolas, akmuo, ugnis ir vanduo ... su jais randu artimą ryšį, stiprų ir aiškų, vienareikšmišką ir stabilų... Jų energija įeina į talismaną mano rankose.... o kartais talismaną atiduodu jiems vieną. Ant ąžuolo pakabintas talismanas visada lyg prilimpa prie kamieno, tvirtai pakabintas jis staiga nukrenta, pagautas vėjo ar kitaip - ąžuolas atiduoda jį man, numeta ne ant žemės, o ant savo paties lapo ar samanų.Tačiau būna, kad talismanas "ateina" iš dvasininkų lomo. Tada man belieka jį perduoti užsakovui, nes jis pašventintas tų dvasinių struktūrų, kurių aš neatstovauju. Tai būna krikščionių, budistų, musulmonų, provoslavų, indų, senatikių ir kitų konfesijų daiktai - talismanai. Aš pati turiu talismaną, kurį gavau UK iš vienuolio prašančio paaukojimų. Daviau jam kiek tai svarų, o jis, pažiūrėjęs į pinigus, greitai ištraukė iš savo terbos daiktą ir davė man.
Teirautis apie talismanus galite skype psichohileris ir elektroniniu paštu psichohileris@gmail.comRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.