Svetimi pinigai

Šiandien mąsčiau kokie žmonės mėgsta skaičiuoti ne savo pinigus? Kaip jums atrodo? Per gyvenimą teko susidurti su visokiais žmonėmis. Pastebėjau tokį dėsningumą:  kuo turtingesnis žmogus, tuo jam mažiau įdomūs svetimi pinigai :) Jis žiūri kaip dar ir dar savų pasidaryt :) Ir daro. Todėl laiko skaičiuoti svetimus pinigus nebelieka. Natūraliai gimsta išvada, kad svetimus pinigus skaičiuoja dažniausiai tie, kurie savų neturi, arba labai sunkiai juos uždirba. Iš pastebėjimų galiu pasakyti va, koks jaunas, stiprus žmogus šitiek pergyvena dėl pensininkų pencijų, kad valstybė jų neapgautų... o dar bėdavojasi, kad va jį, jauną studentą praspyrė vienur kitur ir teks jam vargšui į užsienį varyt.... :) Tai jo tikrovė.

Norėtusi paklausti, o kaip gi asmenybės tobulėjimas, o kaip gi savęs realizacija, gi jai niekas negali sutrukdyti - jokia valdžia ar globalistai... :) Žmonės, net kalėjimuose tobulėja.... "Roza Mira", parašyta kalėjime....Dažniausiai žmonės šypteli, ką čia, kokie niekai, savęs realizacija, kam čia man reikia, nesąmonė...

Jeigu žmogus save, kaip asmenybę  tobulina, didina savo vidinę realizaciją - būti laimingu, domisi savo gyvenimo prasme, jam nėra jokių kliūčių gyventi laisvėje, gerai, be kančios, ir yra sąlygos užsidirbti, nes tas sąlygas ne valdžia sukuria, o žmogaus vidinė dvasinė substancija. O jeigu tokių daugėja... tai ir ekonominė padėtis gerėja, tiek asmeninė, tiek visuomeninė.

Žmonės...  taip tolimi nuo savęs.... Re'voliucija - Anti' evoliucija. Nugalėję seimą - drakoną jie jausis "laisvi" ir laimingi, patys tapę drakonais....  Kada buvo kitaip?

Gi  tikrovė kuriasi iš vidaus, o ne iš išorės. Koks vidus - tokie ir veiksmai, o kokie veiksmai toks ir gyvenimas. Kokių dauguma, tokia ir tikrovė. Ir jeigu žmogus rodo pirštu į kitą žmogų, koks anas blogas, tai gi žinote, kad trys kiti pirštai rodo į tave patį.... Kito žmogaus ydas matantis turi jų tris kart daugiau.... Bent jau natūraliai taip matosi.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.