Sveikata. Gera savijauta

Šiandien mąsčiau, kokia turi būti mano diena, kad aš jausčiaus gerai? Ir peržvelgusi netolimą praeitį matau labai aiškų vaizdą: mano diena turi būti pilna man malonių dalykų, kurie yra suderinti su naudingais dalykais. Būtinas fizinis ir kūrybinis aktyvumas. Malonus fizinis aktyvumas. Bet aš neskaitau kokio tai fizinio darbo fiziniu krūviu kūno kultūrai vystyti. Nebent jūs treneris. Pavyzdžiui šiandien judėjimas jūros krantu, ėjimas, bėgimas man suteikė daug džiaugsmo, išprakaitavimą, o panirimas į jūrą suteikė atgaivą, paskui aš užsiėmiau kūrybiniu darbu su jūsų atsiųstomis gyvenimo problemomis, situacijomis, charakteriais. Jau vairuodama namo, mąsčiau, kaip mergina sugebėjo susukti dviem vyrams galvas, kad jie abu ją paliko vienas dėl kito. Tai retas atvejis. Man reikia atrasti raktą į vieno iš jų širdį, kad jis sutiktų išklausyti ją ir grįžtų. Mergina laukia rezultatų... Man reikalingas rezultatas, kurio gali nebūti greitai, bet rezultatas neišvengiamai bus, nes mintis kabinasi už minties ir sukuria vis naują variantą. Ir tai yra mano kūrybinis darbas. Aš kuriu situacijas - būtinas Tavo gyvenimui. Po fizinio krūvio mąstosi ypač budriai ir jau įsukus automobilį į kiemą aš turiu rezultatą. Imu mobilų ir skambinu vienam iš merginos vaikinų. Jis sutinka susitikti... Toliau seks mano ir jos veiksmai.

Visu šiuo įrašu aš noriu jums pasakyti, kad jeigu fizinis darbas matosi akivaizdžiai –  tai ir kūrybinis darbas turi būti akivaizdus, turi būti rezultatas. Jūs nemanykite, kad kūrybinis darbas - kokie tai pamąstymai ar pafilosofavimai. Ne. Tai mąstymas, kuris duoda realų tikrą rezultatą, veiksmą, pajamas, daiktą. Jeigu tu sakai man, kad tavo diena pilna kūrybos, tu užsiimi kūryba, tai būk malonus parodyk sau tą kūrybą. Man nereikia rodyti, nes tai tavo nuopelnas sau, ne man. Žmonės mėgsta mąstyti apie nieką. Eikvoja energiją apie nieką. Po apmąstymų nieko nekeičia, tik atsidūsta, kad va ne taip yra, kaip reikėtų.
Kas liečia fizinį aktyvumą, tai kartais aš tiesiog pamirštu jį, ir tada aš jaučiu energijos trūkumą. Sakoma 10 km yra būtina kasdien nueiti žmogui. Šiandien nuėjau 10km, ir todėl jaučiuosi puikiai. Dabar jau vasara, galima anksti keltis ir eiti, eiti bet kur, ilgai, tol, kol išalksti :). 

Ryte pasivaikščioti gera. Ir aš jau po truputį pradedu rytinius vasarinius pasivaikščiojimus. Tai nieko nekainuoja, todėl nesakykite, kad neturite pinigų į salę vaikščioti :)  jeigu jūs norite gerai jaustis - vaikščiokite kasdien; Negalite? Tada sėskite ant treniruoklių, kurie turi būti visų namuose. Presui, staklės, nugarai, virvutė šokinėti. Po truputį, po nedaug, bet kasdien. Jeigu turite judrų šunį galima važinėtis dviračiu, nes jam gi irgi būtina judėti. Aš turiu labai judrų šunį - dalmantiną, jam bėgioti būtina. Ir mes su juo kasdien mėgaujamės gamta.

Aš neleidžia sau blogai jaustis - aktyviai maloniai judu, ir kuriu malonius, naudingus dalykus, nes tai man teikia energiją, gerą savijautą ir laimės pojūtį. Šį blogą aš įrašau, kad jūs, klausydamiesi mano kasdienybės, irgi pamąstytumėte ir darytumėte tai, kas teikia jums natūralią,  gerą savijautą ir sveiką, pilną energijos kūną, be didelių išlaidų ir be didelių pastangų, tiesiog gyvenant. Man žmonės, ypač per nemokamas konsultacijas, sako kartais: "o liūdna, viskas užkniso, darbo nėra arba darbo per daug, arba nėra kas veikti, nėra jėgų."  O ko jūs tikitės? Kad sodinsite usnis, o užaugs braškės? Parodykite man konkrečiai, ką savo dienoje sodinate, kad jaustumėtės rytoj gerai? Ir mes aiškiai matysime, kokia nuotaika jūsų laukia ateityje.
 I. PsichohilerisRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.