Susitikimas

Susitikimas

Paslauga „ Susitikimai“ yra ne tik pokalbiai, išsisakymai, išklausymai, nauja informacija, požiūriai, mokymai, pratybos, pasivaikščiojimai, įvairių vietų panaudojimas tikrovės keitimui, bet būtent nenutrūkstamas, daugiau nei 7 dienos, betarpiškas bendravimas. Jis pats svarbiausiai jūsų likime. Būtent tos 3 valandos yra didžiulis pagrindas likimo korekcijai. Susitikę mes galime nebendrauti žodžiais. Šiuo atveju korekcija vis tiek vyksta. Dėl to kartu jojame, plaukiame, žaidžiame boilingą, kitus žaidimus, gaminame valgius, kur nėra specialaus dialogo, o yra bendra veikla, būvimas kartu.

Kai sergate ir negalite atvykti į bendravimą, daugiau nei 7-14-20 dienų, tikrovės korekcija sustoja. Kuo ilgesnis nebendravimo laikas, tuo žmogus mažiau įgalus paimti kitos rūšies energiją: kitokį mąstymą, suvokimą, ateitį, dabartį, jausmus, realybę. Susitikimas judina jūsų reikalus iki kito susitikimo; o jeigu jo nėra? Reikalai ir jūs liksite ten, kur jau esate. Kai tikslas pasiektas, tai puiku. O jeigu jis dar nepasiektas?
Susitikimuose svarbus akių kontakto elementas, buvimo šalia realybė, ir tik po to - kalba ir pats pokalbis.
Todėl, jeigu sergate 1, 2 kartus aš galiu atidėti nukeliant, pratęsiant užsakytą laiką. Tik jeigu neturite poreikio bendrauti be ligos, reiškia nenorite gerti vaistų šiaip sau, tuomet būtina pasakyti, netempti gumos. Ir nesusitiksime. Tačiau užsakymo laikas atidėtas nebus. Galime susitikti ne kas savaitę, o tada, kai jums reikės. Laikas dėl to pratęstas nebus. 3 mėnesiai, tai laikas, kai įmanoma tik pradėti keisti likimą. Jeigu atsiranda kažkas svarbiau už jūsų ateities ir dabarties korekciją, tai irgi ne iš oro, tai iš laikymosi „savo“ modelio; čia susitikimų neperkelsiu ir užsakyto laiko neprailginsiu. Kai yra sergama, aš lankau ir ligoninėse, ir namuose, ir sanatorijose apie Klaipėdą ir Klaipėdoje, o jeigu toliau - atsiskaitome už kurą.
Jūsų pagrindinė užduotis pamąstyti, kada jūs norėsite susitikti, kokią savaitės dieną ir valandą bei pranešti iki sekmadienio 23 valandos. Laikas bus priimtas arba derinamas. Nepranešus, logiška, kad tai reiškia jog susitikimo nenorite ir jeigu vėliau jums jo reikės, teks derintis prie likusio laisvo laiko.

Kada susitikimai nukeliami: liga; kai išvykstama į užsienį atostogauti, komandiruotės, visos valstybinės šventės, gimimo diena, vestuvės, darbas.

Jeigu ši informacija neaiški, prašau kreiptis ir išsiaiškinti :)

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.