Realybės vairas arba vairuok saugiai

Realybės vairas arba vairuok saugiai

Tikrovė mus mokina naujų gyvenimo išminčių per patirtį, savijautą.

Mokomės arba ne

Kai mokomės - jaučiamės gerai, nes suprantame, ką daryti ir kas vyksta.
Kai nesimokome jaučiamės blogai ir tuomet atrodo, kad viską padarėme ir nieko nepasikeitė.

Mokymasis: tai kitokia, nei įprasta elgsena, kitokie žodžiai, mintys, kitokie pomėgiai, kalba, net maistas tampa kitokiu.
O nesimokymasis vyksta tuomet, kai nieko: veiksmų, kalbos, minčių, kasdieną, kas valandą nekeičiate, nedarote pagal rekomendacijas.

Viskas, kas vyksta, žmogų mokina, kreipia naujo pažinimo, kitokios elgsenos, kitokio mąstymo link;
o įveikimas, susidorojimas, įsisavinimas to, kas vyksta ir yra išmokimas. Išmokus - nebėra problemos. Kaip ir išmokus anglų kalbą, galime ja kalbėti, skaityti, kurti poeziją, mokytis kitų dalykų anglų kalba. O neišmokus turime problemą nesuprasti tų, kurie ja mums kalba. Tuomet galime prisifantazuoti iki pamišimo, apie tai, ką kas pasakė:)

Jei jaučiamės blogai,  turime teisę norėti jaustis gerai taip, kaip norime. Tačiau vien noro nepakanka. Būtini realūs kasdieniai, veiksmai: elgesyje, kalboje ir mintyse.. O kokie t.b.veiksmai, apie tai jūs gaunate rekomendaciją. Jeigu jums tikrai reikia kokybiškesnės tikrovės jūs darote veiksmus. Galima daryti 50% galima 100%, ar 25 %. Tiek, kiek padarote veiksmų, tiek keičiasi tikrovė jūsų pageidavimų link. Jeigu iš tikro patys tingite, nenorite keisti realybės, o norima, kad kažkas kitas ją pakeistų, teks ilgai ilgai laukti. Norai, ne visiems, bet kai kuriems, kartais pildosi. Tačiau ir norėti būtina išmokti. Kad kartais nebūtų taip, jog tai, ko norėjote realizuosis tuomet, kai jau nebenorite, ir tas jūsų išsipildęs noras tampa problema.
 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.