Psichohileris neteisins liguistų priklausomybių ir nepataikaus globalinei politikai

Smegenis virsta į raumenis:) kas liks iš galvos? :)

Individuali programa kuriama ne tam, kad teisintų liguistas priklausomybes ir pataikautų globalinei politikai Jeigu jūs žinote, kad turite liguistą priklausomybę žalingiems įpročiams, kvaišalams, ar steroidams ir papildams, jums nebus daromos jokios išimtys ir jūsų nesveikas gyvenimo būdas nebus pateisinamas.

Sveikata pirmoje vietoje

Žmogus be sveikatos mano kitaip nei sveikas. Ligonių visuomenėje labai lengva diegti kokią globalistų nesąmonę ir tyčiotis iš žmonių naivumo. Ligoto žmogaus kūno chemija, palyginus su sveiko - kitokia, nes sveikame vyksta tobulėjimo procesas, o ligotame – sveikimo. Užsakant individualią programą jūs gausite tik tai, kas kurs sveiką gyvenseną, harmoningą psichiką, dvasios pažinimą. Jeigu tikitės, kad rekomenduosiu papildus, steroidus ar kitas protą ir sielą įkalinančias priklausomybes, apsirinkate. Kai kurie užsakę individualią programą piktinasi, kad ten vien sveikos gyvensenos rekomendacijos be liguistų priklausomybių šlovinimo.

Dėmesio: į šią svetainę ateinate tobulėti. O degraduoti eikite kur nors kitur.

Jeigu norite greičiau prarasti sąnarius, protą, potenciją, sėkmę ir ilgaamžiškumą, tuomet jums ten, kur reklamuojami anabolikai, alkoholis, steroidai, papildai, miręs maistas ir visa kita globalinė vergovės pasiūla. Pataikaujančių, kad tik pinigus mokėtų, yra pilnas internetas ir pilnos prekyvietės. Pas mane žmonės ateina harmonijos, tikrovės kūrybos meno, ryšio su siela atkūrimo. Gražus kūnas yra nulis, jeigu viduje puvena: pyktis, isterika, gyvenimo griovimas...

Sveikas kūnas statomas ant natūralaus sveiko vegetariško maisto, kuris apsaugo psichiką nuo psichozių, nuo liguistų  priklausomybių, bei farmacijos ir mirusio maisto pramonės. Reklamos, graži pakuotė – pramonės magnatų aukų dalia. Kas iš to gražaus kūno, jeigu esi ligų maišas? Šis straipsnis tiems, kurie savo noru, suvilioti reklamomis ir prekybos pinklėmis, renkasi savo sielos naikinimą vardan to, kad gražiai atrodytų jų tara - kūnas.

Kitas žiaurus stabdis tobulėjime – nuomonės blokas. Blokuotas žmogus krenta į alkoholio, barnių, skolų ir ligų liūną. Tačiau visą šį bagažą jis laiko iškėlęs, kaip gražų ir tobulą savo gyvenimo būdą:) Kas jį blokuoja? Jis pats save blokuoja savo „išmintimi“ ir tuo, kad tingi mokytis iš mokytojų, kurie visada šalia. Todėl susiranda pseudo mokytojus, kurie toli:). Jie išmoksta dryti didesnes skolas, barnius ir t.t.:) Krisdamas į savo „išminties“ liūną, žmogus naikina šalia esančius artimus. Tie, kurie prieštaraus jam - išsigelbės. Šalia bloko gali gyventi visi pasaulio išminčiai - tačiau blokas blokuos jų išmintį,  pamokas, nes jie taip arti, kad jų nemato. Jūs galite daužyti kuolą ant tokio "protingo" galvos, jis ignoruos jus, tačiau susiras idiotą, kurio klausys išsižiojęs ir kas leisis žemyn, žemyn, kaltindami jūs:), valdžios politiką:) Dar vienas tokių „išminčių“ bruožas - svajonės. Jie svajoja, kaip ateityje bus nuostabu. Tomis svajonėmis gyvena 35;55;75; metus. 
 
p.s. saugokitės paminusius po kojomis meilę, laisvę, dvasią, dėl automobilio, politikos, ar išpūsto raumenimis kūno,  Saugokitės jų, nes jie pykti, nori vis daugiau kūno, pinigų, kūno, pinigų...Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.