Protą užtemdo - noras gauti rezultatus :)

Kartais į svetainę ateina atsitiktiniai žmonės, įpratę viską gauti pagamintą, sukramtytą, net suvirškintą... Suprantu, kad nemaloniai skamba šie žodžiai... bet atsiranda manančių, kad aš dalinu rezultatus. Mielieji, rezultatus galite nusipirkti pas magijos specialistus. Tam ir yra magija, kad už jus darytų jūsų namų darbus. Tik ten kainuoja, nes ne kiekvienas magas nori knistis po jūsų apatines kelnaites ar skrandžio turinį už tris grašius. Už tai reikia pakloti sumą :)

O čia jūs gaunate tai, ką sugebate paimti. Drįstu teigti, kad kiekvienas norintis rezultato, jį ir pasidaro, ir ne mano tai nuopelnas, o to, kuris sugebėjo čia ateiti ir pasiimti - pasidaryti rezultatą. Net diplomą sugeba paimti, o tai daugiau, nei rezultatas.

Situacijų įvairovė

Ateina poniutė, na, kokia ten poniutė... nei savo būsto, nei savo automobilio, nei sveikatos, nei savo vyro, net vaikai nebegerbia ir sako man: „kas grantuos man rezultatą?“. Kaip jūs manote, ką aš atsakau? Nieko. Man liūdna ir nemalonu skaityti tokius laiškus. Jeigu ateina į svetainę ir nesupranta ko, pas ką..? Kita poniutė vietoje to, kad imtųsi realizacijos: keistų savo padėtį, gyvenimą, imasi gudravimo ir paberia 100 klausimų: o kaip čia, o kaip čia, o kaip čia? Maža to, atsakymus išklauso su visa auditorija kolegų :) Na, kadangi ji už smalsumą susimokėjo, aš duodu atsakymus, tik tie atsakymai ir yra smalsumo kamščiai. O ji sako: „aš galbūt pasinaudosiu jūsų patarimais...“ na kam už "galbūt" mokėti pinigus? Nebuvo jokių patarimų, ponia, buvo tik tai, ko prašėte, o prašėte „nieko“.

Žmogus sako: „gelbėkite, man „šakės“, va tokia padėtis, ką daryti?“ Randu, kodėl žmogus sau skęstančiojo padėtį susikūrė ir duodu aiškius tikrovės pasikeitimų modelius, kad pats save ištrauktų iš duobės, jis sako: „oj, ką jūs, nieko tai neduos, juokai tikri, čia reikia rimtų dalykų“. Ko jis gali tikėtis iš savo gyvenimo, jeigu net skęsdamas - atmeta viską, kas jį ištrauktų ir toliau laimingai skęsta? :)

Kita poniutė vis nemokamą konsultaciją gauna ir tuo didžiuojasi, o kai paprašau susimokėti už mano laiką, ji sako, kad aš turėčiau nemokamai, iš didelės meilės žmogui, jo kelnaites išplauti, išlyginti ir dar iškvepinti, kad jis tuoj pat galėtų vėl į jas „pridėti“

Jaunuolis, kuris turi viską, ką sukūrė jam tėvai - neturi savęs, neturi noro siekti gyvenimo; mano, kad gyvenimas skirtas lėbavimui, ir tik blaivumo akimirkose ima susivokti, kad jo lėbavimai nusinešė tėvų sveikatą, jo paties vaiko gyvybę, jo mylimos moters meilę... ir jis balansuoja: nuo... iki... tarpuose, sakydamas man, kad jis puikiai žino, kaip jam gyventi. Na... matosi, kad "žino"

Nusistatymus klijuojantys nepaiso tiesos...

Man, kaip situacijų sprendimų specialistei, dažnai matomos žmonių ateities prognozės; jos kartais šokiruoja žmones... Jie arba sako: „iš kur jūs žinote? :)“ arba šiuo pagrindu, ima mane vadinti aiškiarege, ar dar kokią mistifikuotą etiketę uždeda. Visai nekreipia dėmesio į tai, kas aš esu iš tikrųjų. Kitaip ir jie matytų savo pačių ateitį, kaip matau ją aš. Tam tereikia lavinti dėmesį, pastabumą, sisteminį mąstymą.
Kaip aš žiūriu į tokius žmones? Aš atsakiau čia http://www.psichohileris.lt/kai-kurios-mano-nuostatos. Niekas nepakito, žiūriu taip pat. 

Noras gauti rezultatus nieko nepadarius dėl savęs - aptemdo protą ir žmogus ima kurti klaidas: vieni įsitikinę, kad gimimo diena apsprendė jų likimą, kiti, kad ponas dievas nusprendė atsiųsti kančią, dar kiti, kad kaimynas, draugė užkeikė, kad lemtis tokia, kortos taip nurodė, zodiakas koją pakišo, (čia viena moteris „nusvaigo“ mane pavadinusi vyru... ir dar katinu :)). Beprotiškume gyvenant visada yra begalinių problemų ir žmonės įpranta gyventi blogai, kančioje, vienatvėje, bėdose, skurde, nelaimėse, ir tada jie praranda galimybę keisti savo gyvenimą patys. Jie įpranta būti savo tikėjimo vargšai, gujami, nesėkmingi, nusivylę gyvenimu ir savimi, ir šį savo įprotį jie ima užpilinėti alkoholiu ir kitais kvaišinimosi dalykais, kad turėtų pertrauką nebejausti savo blaivaus stovio, kuriame užrašyta visa tiesa apie žmogų. Štai ta tiesa jiems ir nepatinka. O „užsipylus“ viskas ima matytis per užpiltinės filtrą... vaizdas išsikreipia į tokį, kokį nori matyti. Galima teigti - alkoholiu gyvena nelaimingi, dvasiškai neįgalūs, nutolę nuo savo sielos per suvartotą kiekį kvaišalų – žmonės.
Štai koks, šios dienos, mano dienoraščio įrašas.
 

 energijų mainai

"Kita poniutė vis nemokamą konsultaciją gauna ir tuo didžiuojasi, o kai paprašau susimokėti už mano laiką, ji sako, kad aš turėčiau nemokamai, iš didelės meilės žmogui, "

Nėra dalykų už dyką, ar dar kitaip - nemokamų. Galvoti/siekti, kad geriausi dalykai gaunami ...nemokamai, nėra tikslu. Nes :1) ne visi nemokamai duodami dalykai yra geriausi. ;)
2) visada vyksta abipusis pasikeitimas energijomis.
Na, ne už viską mokama...pinigais. Nors pinigas - labai konkreti/ patogi/praktiška forma su labai konkrečiu turiniu). Apmokėjimo formų yra tikrai - daug. O energijų mainai visada vyksta. Visur aplink. Energija cirkuliuoja ratu: iš žemės į dangų, iš dangaus į žemę; tarp žmonų; žmogaus organizmo viduje. Ir tai yra natūralu. Tik aklas to nemato. O kvailas dar ir neigia :).
Prieš pateikiant ultimatumą, kad kažkas turi jums duoti ką tai už dyką (šviesą, meilę, patarimą, daiktą...), verta pamąstyti, o ką jūs galite jam duoti mainais?


Skurdo pasekmės

Deja, turiu su Jumis nesutikti :) pilnavertiški energijų mainai vyksta tik piniginiu ekvivalentu, nes jis turi konkrečią išraišką. Piniginis ekvivalentas apskaičiuojamas taikant kainas, galiojančias konkrečiu laikmečiu ir rodo jūsų energijos vertę. Tuo metu visi kiti "mainai" yra skurdo pasekmės :)
Piniginiai mainai užtikrina gamybą, realizavimą ar apyvartą, bei daro ateities prognozes, ko visiškai nevyksta neįvertinus energijos piniginiu ekvivalentu. Jeigu aš atlygį mokėčiau maisto daviniais savo darbininkams už jų triūsą, kiek ilgai aš būčiau gyvas? :))) revoliucija neišvengiama, nes tokiose mainuose visada vyksta engimas ir nevyksta kūryba.


Pinigai - tavo energijos matas

Man vertė yra tik piniguose. Galbūt aš grubus materialistas, atleiskite, jau toks esu :) Šiaip :) pinigų tema - mano tema :) Tai neišsenkanti energija :) Pinigų turi tie, kurie turi planus ir tikslus šiai dienai, savaitei, mėnesiui metams, penkmečiui. Nėra planų - nėra pinigų :)))
Žodžiu, kas apie pinigus, čia pas mane :)


minimumo pliusai ir minusai

Deja, turiu sutikti su Tavimi, papildant, kad pinigai vienas iš energijos matų, tačiau apsprendžiantis visus kitus matus.... gi pvz., maistas, jis yra energija, kurios dėka, esama gyvi, bet jis kainuoja.... norint jo gauti, reikia turėti už ką... kaip ir šiluma, poilsis ir visi kiti būtinumai. Be abejo, būtinumus, galima suvesti iki minimumo, ir tada pinigų svarba sumažėja ... iki minimumo, tik va kam tada skiriamas laikas? Tarkim, tenkinantis tik minimumu..., kokia gyvenimo kokybė? Ar bus žmogus tiek stiprus dvasiškai, kad turėdamas minimumą - neįkristų į alkoholio, depresijos, tinginystės ir liūdesio liūną, kuris nebekuria jokio produkto, nei materialaus, nei dvasinio? Jeigu žmogus įkrenta į skurdo filosofiją - viskas už dyką, labai maža tikimybė, kad jis, net jeigu jam duosi šansą užsiimti pelningą kūrybine veikla, ar jis sugebės ją vykdyti. Dažniausiai "viskas už dyką" taip ir lieka "visku už dyką".

Cento filosofija, jau progresyvesnė raiška :) Jau yra nors sugebėjimas DIRBTI, ne už sagas, o domėtis, kaip gerinti, didinti pajamas, nebesėdėti ant pašalpos. Ir, sakyčiau, visai įmanoma tokiems žmonėms pasiekti kai ko daugiau, nei gerti, valgyti, miegoti. Kartais ateina žmogus ir jis sugeba mane įtikinti įleisti jį į svetainę minimaliu užmokesčio pagrindu. Ir ne kartą įsitikinau, kad noras tobulėti, veda tokį žmogų kiaurai, per visas kliūtis, ir pinigines - taip pat. :)


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.