Programavimas

Kai sąmonė programuojama mados priemonėmis, pradedant nuo kvėpavimo, baigiant tiesiogine hipnoze, kūnas lieka gi tas pats. O tai reiškia, kad organizmas neatitiks naujos pasaulėžiūros. Tu būsi kitoks, o tavo kūnas liks koks buvęs. Tai nėra harmonija. Rekomendacia - viską daryti natūraliai, tada nebus agresijos kitokiems, nei jūs patys..

Programavimas yra ir natūralus, ir jis vyksta kas sekundę kiekvieno žmogaus gyvenime....  nuo gimimo iki mrties; tačiau jo niekas neplatina viešai, nes tada taps nebereikalingos "super žmonių" paslaugos.

Vis dar yra šiam procesusi atsparių žmonių - todėl jų neįmanoma nei užhipnotizuoti, nei nejučia juos paversti biorobotais ar kokiais nors kitokiais dogmatinio egregoro vergais. Todėl drįstu sakyti, kad hipnozę ir sąmonės žaisliukus, humanška būtų taikyti tik gydymo tikslais medicinos įstaigose, o ne religijose, meditacijose ar kitose, mases kaupiančiose valdymo kapsulėse. Gi žmogus viską gali pats, tereikia nuo mažens jį pamokyti savo paties galimybių. Kam tada paleistos į visuomenę sąmonę stabdančios programos: reklama, baimės faktoriai 2012,  atšilimas, ir mases naikinančio gyvenimo būdo programos - alkoholis, narkotikai, mėsa? Man vaizdas aiškus. O jums?Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.