... prasideda ... diena

...  prasideda ... diena

 

1.Pagal šalis. Yra šalių pvz UK rytas baigiasi 12 val ir prasideda diena, kuri baigiasi 18 val., o tada prasideda šviesus vakaras ir tamsus vakaras- naktis :)
2. Pagal ritualus: prabudimas, kėlimasis,  prausimasis, pusryčiai, važiavimas į darbą. O ten jau diena pasideda nuo to laiko, kai žiovulys praeina. Ir kt., ritualai.
3. Pagal gamtą. Pats tikriausias ir niekada nesikeičiantis pastoviame pasikeitime pagal metų laikus rytas, diena ir naktis.  
4. Pagal bioritmus… Mitai - bioritmai. kurie dalina parą į daug nesąmonių (pagal mane :)), ir dienai skiria kitas nesąmones. Normaliam sveikam žmogui nėra bioritmų. 
5. Pagal religijas: pvz.: rusų tikinčiuosius sentikius, diena prasideda vakarine malda cerkvėje; pas žydus diena prasideda nuo trečios žvaigždės danguje atsiradimo ir baigiasi kitos dienos saulei nusileidus. “ ir buvo vakaras ir buvo rytas: viena diena” И был вечер, и было утро: день один (Быт.1:5)..
6. Yra sakančių 24 valandą prasideda nauja diena, nes keičiasi kalendorinė data. Tačiau ir vertėtų sakyti, kad prasideda kita data, o ne diena, nes gi naktis.
7. Yra baltosios naktys, kurios prasideda nuo ryto šviesos ir ateina į dieną visam mėnesiui. … Ypač Sankt Peterburge įspūdingai atrodo nakties dienos. Tad galima sakyti, kad ten diena prasideda gegužio gale ir trunka apie mėnesį.
8. Manto atsakymas: ... ji – diena, niekada ir nesibaigia. ji Tik Slenka per pasaulį keisdama naktį.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.