Pekeliui į šviesos kūną...

Pekeliui į šviesos kūną...

Žmogus, norintis siekti geresnio gražesnio, tauresnio gyvenimo - sąmoningai kuria savo vidinį ir išorinį pasaulį - gyvenimą.

Vidinis asmeninis pasaulis, tai pagrindas, kuris statosi ant harmonijos pamatų tarp ramybės ir džiaugsmo, mąstymo ir veiksmo. Šie keturi pagrindai yra esminiai gyvenimo kokybės kūrimui. Išorinis gyvenimas yra jau vidinio gyvenimo pasekmė: darbas, santykiai, namai, geri darbai, laisvės pojūtis ir... sveikata. Gyvenimas yra žmogaus, kaip statybininko, statomas namas. Jeigu jis moka gyventi, tai stato saugų, gerą, gražų namą. O jeigu nemoka gyventi, tuomet, jo namas be stogo, pamatų, be langų ir durų. Jeigu gyvenime kažkas vyksta ne taip, reiškia žmogaus niekas nemokė kurti realybės. Kai žmogus mokosi, jis padaro tik tai, ką išmoksta. Kai nesimoko, dažnas kaltina likimą, kitus žmones, pyksta, dėl to serga pats arba kovoja su savo charakterios sukurtomis pasekmėmis ir tuo naikinasi.

Žmogus yra sielos instrumentas, o jo tikslas – mokytis kurti realybę – gyvenimą, kad nugalėtų neišmanymą, kuris ir kuria kančią. Tie, kurie šį tikslą pamiršta, visą gyvenimą kovoja, lieka vieniši, nelaimingi ir nebenori gyventi. Geri darbai sielą taurina, daro stipria, lengva ir šviesia, o blogi ją naikina, daro sunkia, tamsia ir nelaiminga. Suvokimas yra vaistai nuo visų negatyvių energijų. Kur nėra suvokimo, ten yra kančia.

Pati didžiausia beprasmybė arba kvailystė yra įrodinėti kam nors savo tiesą. Kitam nieko įrodyti neįmanoma, o susibarti galima greitai. Geriau gyventi savąja tiesa pačiam sau. O tie, kuriems mano tiesa artima, patys mane susiranda ir apie ją klausia.

1999.jpgRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.