Patriarchas Kirilas

Vienas iš svetainės narių, rusų tikintysis, supažindino mane su jų Patriarcho Kirilo kalba, kurioje jis pasakė man priimtinas nuostatas, pacituosiu:

"Dievas atvėrė mums, kad Jis kūrė pasaulį beribiam tobulėjimui. Kiekvienas žmogus turi būti talkininkas Dievui tame tobulėjime. Ir prasideda jis nuo žmogaus asmenybės; negalima tobulinti pasaulio, jeigu tavo sąmonėje ir širdyje yra negerai, tada tavo širdis - blogis."

"Mūsų asmenybė yra unikali. Ir niekas  negali praeiti žmogaus kelio: nei vaikai, nei anūkai. Tai mūsų kelias. Ir tas kelias turi turėti strateginį tikslą, pastatytą Dievu, ir tas tikslas yra viso kosmoso pasikeitimai, viso pasaulio; rūpestis aplinka, kad gražūs taptų mūsų namai, miestai ir žmonės."

" <...>Pats teisingiausias asmenybės augimas tada, kai mes pastoviai koreguojam savo elgesį, mintis, matom save iš šalies"

"...<...> išeiti iš sistemos ir pažiūrėti į ją iš šalies" jis siūlo tikėjimu, nes tikėjimas jungia  su Dievu. "Tikėjimas laikosi ant bendravimo su Dievu maldomis, pagrindo, ir jis duoda strateginį matymą...  Mes pradedame matyti tą tikslą, kurį Pats Dievas numatė visai sistemai". Tai rasite, jeigu paieškosite čia:  http://www.izvestia..ru/

 

Kodėl aš įdėjau tai į savo svetainę? Todėl, kad kai kurios nuostatos tinka mano gyvenimo būdui ir jūs jau žinote kokios :)
Tačiau, be abejo, aš nesutinku su paskutine citata, nes jis nepasako apie egregorus, nepasako, kad turint didelį norą, o tuo labiau pasikliaujant vien tikėjimu, be abejo galima išgirsti ir tikrą skambantį balsą, ir pamatytį "realų" vaizdą ir sapnuoti pranašingus sapnus, ir turėti matymą, kuris diktuos tikslą ir elgesį.... Gi egregorą sukūrę ir jį maitinantys visada gali įdėti į jį bet kokią informaciją. Tikėk, nes tikėjimas yra gerai... naivu. Tačiau pati kalba iš esmės puiki ir stipri. Aš su juo sutinku. Tik jis su manimi be abejo nesutiks, nes tobulinti savo asmenybę ir savimi keisti pasaulį man nereikia tikėjimo kitu žmogumi, arba tuo, ką jis mano, ko nori Dievas. Tam man pakanka savo gyvenimo ir realių jo faktų.O jis atmeta galimybę tobulėti be egregoro valdomis strategijos.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.