Paprastos savęs harmonizavimo priemonės

iš visos begalinės pasaulio pasiūlos, šiai žiemai aš pasirinkau man tinkamiausias ir paprasčiausias harmonijos palaikymo priemones:

Nusipilti lauke šulinio vandeniu, stengiuosi bet kokiu oru. Žemiausia temperatūra kokioje aš esu nusipylus minus 24. Ką duoda toks nusipylimas? Visų pirma apsaugo nuo bet kokių peršalimų, harmonizuoja organizmą, puikiai nuplauna, suteikia ramybę, vidinę galią, nuima bet kokį stresą, bet kokį silpnumą ar darbo nuovargį. Neragavę šio  veiksmo žmonės neturi galimybių įvertinti ir malonumo, kurį suteikia nusipylimas. Piluosi visada labai ramiai, neskubant, su malonumu. Po apsipylimo visada puiku apsitrinti sniegu visą kūną, tai dar kitoks pojūtis - deginantis šaltis, kai karšta ir šalta vienu metu :)

Jojimas man yra harmonijos jautimas su žirgu. Joju tik be kamanų: arba su kantaru arba su kordeo. esu laisvo jojimo šalininkė. Pajautimas žirgo būsenų ir mokėjimas valdyti žirgą  tokiu budu man yra siektinas dalykas. Be abejo šito mokytis galima tik pas žmogų, kuris nenaudoja žiaurių jojimo priemonių - kamanų su geležimi, su šia atgyvena be abejo galima suvaldyti ir dinozaurą... Žirgo pažinimas - būtent toks bendravimas ir jojant, ir šalia jo,  teikia tiek žirgui, tiek žmogui teigiamą energiją, vyksta mainai, ko iš vis nebūna jojant su kamanomis ir žąslais. Ten tenkinasi tik žmogus. Šis žirgas, kurį matote yra kentėjęs nuo daugybės žmonių jojančių geležimi, tačiau dabar jis gerose rankose.

Kadangi dabar žiema, tai būtent slidės yra nuostabiausia priemonė "prasinešti" pusnynais, kurie šiemet labai dideli. Slidės visada po ranka, todėl valandėlė slidinėjimo duoda puikų ne standartinį fizinį krūvį, ugdo lygsvarą, ir šiaip labai malonu, nes laukai, miškai, kloniai, viskas apsnigę teikia pasigerėjimą grožiu.

 
 


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.