Nevykėliai egzistuoja, nes nori tokiais būti

Nevykėliai egzistuoja, nes nori tokiais būti

Kai kas sako, štai - jis nevykėlis. Kiti klausia: ar yra žmonių, kuriems visą laiką nesiseka? Ir ką tai reiškia? Ar iš tiesų egzistuoja nevykėliai?
Mieli mano kuklios svetainės lankytojai, šventės baigėsi, ir primenu jums, kad jūs ateinate čia keisti savo charakterį, kuris jums sukūrė nelaimingą gyvenimą be mylimo žmogaus, be vaikų, be norimo darbo, be draugų, be santarvės ir be laimės. Jeigu jūs atėjote čia, vadinasi, jūs galite gauti norimą rezultatą ir jį gausite. Kiekvienas gauna tą rezultatą, kurio atėjo, jeigu neužstringa savo paties nuomonėje ir vietoje rekomendacijų pradeda daryti viską atvirkščiai:) 

Žinote, .... yra žmonių, kurie atėję pas dantistą, ima aiškinti jam, kaip gydyti dantis, o dar ir įsižeisti sugeba, jeigu dantistas paprašo susimokėtismiley Sako: „Oj, kaip brangu“. Be abejo, brangu, jeigu jūs užleidžiate savo dantis ėduonimi ir visais kitais parazitais, jeigu dantyse - skylės, o jų šaknys papuvę... O ką jau kalbėti apie gyvenimą, kuriame knibždėte knibžda nenoro mokytis gyventi, bet esama didelio noro viską turėti ir vadu būti, o dar kad ir princas įsimylėtų, ir tarnai kojas plautų. Dažnas savo nelaimėse pinigą kaltina. Štai, nėra tų pinigų, negaliu mokėti, brangu, todėl esu nevykėlis ir liksiu juo, būsiu toks – koks esu, nes... brangu. Ir tokie pagraudenimai kartais gerokai sumažina kainas, bet tada vėl blogai... Jie nebevertina paslaugų, nes mažai už jas sumokėjo, ir ima daryti viską atvirkščiai nei yra rekomenduojama. O tuomet gauna atvirkščią rezultatą nei norėjo ir dar klausia: kodėl? Atsakymas: tau sakė "nekišk rankų į ugnį – nudegsi"? Kišai – nudegei. Sakė – mąstyk, o tu sakei "ką čia mąstyti, aš ir taip žinau" – ir praradai.

Moralė bus va čia tokia:
Visų sunkumų problema
Yra:
Lemtis likimas ir dalia
Užsispyrimo likt lėle,
Nenorinčia pajudint piršto,
Mąstyt ir tobulint save. 

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.