Magnetinės audros parodo mūsų klaidas....

Tiems, kas nesidomi pasauliu ir kosmosu:)

Vyksta  magnetinės audros. Tai reiškia, kad žmonės, turintys nestabilią psichiką, jaus neramumą, bus labai dirglūs, užgaulūs, daug darys bendravimo klaidų, neturės apsisprendimo, arba priims klaidingus sprendimus ir bus pasimetę. Žmonės, kurie turi neišgydytų ligų, jaus ligų paaštrėjimą, atsigaus seni skausmai. Kad išvengti tokių gyvenimo sunkumų, kurie kyla dėl žmonių nesveikatos, būtina tiesiog daryti apsivalymus, neužkišti organizmo negyva, chemizuota tyrele – maistu, sportuoti ir neteršti psichikos kenksmingais bendravimais. Natūralus gyvenimo būdas natūraliai adaptuoja žmogų prie bet kokių audrų.

Štai pavasaris, laikas kai ir taip gamtoje vyksta apsivalymo ir naujos kūrybos darbai. Žmogų gi tai irgi paliečia. Kitoks oras, kitoks vėjas, kitokia temperatūra, kitos spalvos, kiti gamtos kvapai, skatina keistis ir žmogų. Pavasaris energetiškai labai aktyvus ir be jokios abejonės jis veikia žmogaus emocijas, jausmus ir fiziologiją. Kai organizmas pilnas gyvybės energijos, pastoviai valomas ir prižiūrimas fiziniu krūviu, kai jis neteršiamas alinančiu bendravimu, tada jis parodo mums, kas yra tikra sveikata. Tikrai sveikas žmogus pavasarį sutinka daug džiugiau ir jam nesutrinka harmonų veikla, nes jis gyvena Harmonijoje. Sveikas, tiek  saulės, tiek kitas kosmines ar gamtos audras, oro permainas, perneša visiškai laisvai, lengvai, be jokių sutrikimų.

Todėl, jeigu jūs pavasarėjant jaučiatės nekaip, būtina prisiminti, kad tai, kas esate jūs..... turite puikią biosistemą – organizmą, kuris gali labai daug, jeigu jam nemaišyti nesveiku maistu, nesveiku bendravimu, nesveika veikla, o kurti gėrį ir džiaugsmą savo gyvenime.

Audrų grafikas čia http://www.tesis.lebedev.ru/forecast_activity.htmlRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.