Lepūs kūnai, lepūs protai. Grūdinkimės

Kūnas mums daug gali ką atleisti, jeigu mes jį nelepinsime ir nepaversime lepia būtybe, bijančia skersvėjo :) Lepus kūnas, lepus ir protas, kuris nieko nebepadeda, kai kūnas karščiuoja ir kliedi.... nebūkime mažais vaikais, būdami suaugę.... imkimės atsakomybės už save prieš save.
Štai vienas iš psichohilerio gyvenimo epizodų, kuris galbūt pravers ir kai kam iš mano svetainės svečių, bei narių.
Bent tris kartus savaitėje šiuo rudens periodu grūdinamės lauke nusipildami kibirėliu vandens iš natūralaus telkinio ar šulinio. Jeigu tik yra proga niurktelėkim į bet kokį natūralų vandenuką :) Kadangi jūra šalia, tai dabar pats smagumas atšalus orams prasibėgti krantu ir niurktelėti į bangas. Tiesiog pakanka niurktelėti, tačiau visu kūnu, o jeigu yra drąsos tai ir galvą panardinant, nors kol kas nėra būtina. Išlipus iš vandens palaikyti būseną su išankstine nuostata: smagu, gera, stipru. Vėjas išdžiovina kūną, padarome dvi, tris minutes šuoliukus ir prasitempimą (strėlė) ir iš lėto apsirengiame natūralaus audinio treningais, o kojas dar anksti saugoti, prasibėgam basomis tiek, kiek bėgasi su šypsena. Jeigu užsiimsite šia veikla, galbūt ir su manimi kartu galėsite išsimaudyti jūroje žiemą, kai bus minusas ir daug sniego :) , nes kuo daugiau žmonių tai daro kartu, tuo lengviau dalinasi energija ir tuo lengviau jaustis puikiai, net ir didesniam minusui atėjus.


p.s. jeigu pajuntate, kad jums šalta, darant šias procedūras, arba kyla mintis, kad va oj kaip man čia bus šalta, arba kūną persmelkia šiurpas - jūs negalite jų daryti, be rizikos susirgti. Tuoj pat apsirenkite ir gerokai prasibėkite ar kitaip sušilkite. Jums tiks švelnesni būdai ruošti savo organizmą jėgai. Sveiko grūdinimosi pagrindas yra palaipsnis organizmo ruošimas (kasdienis) ir tobulas, nepajudinamas psichologinis nusistatymas - nuostata, į kurią įeina: viskas, ką darote ir kaip jaučiatės.


 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.