Laikas, palankus pakilti

2015 gegužės 6

Nepraleiskite pavasario energetinės stiprybės. Gegužės 6 - stiprus energetinis laukas tinka ramybei, pasiruošimui. Gegužės 7,8,9 - aktyviosios dienos, 10 diena – sekmadienis ypatingai tinka įėjimui į bendravimą, lankytis turguje, pliaže, ten, kur daug žmonių. Šios dienos apspręs metus. Gegužės 6 -10  efektyviausias gamtos prabudimas kartu su saulės blyksniu, stipraus mėnulio faze bei vėjo srovių sąveika. Šiomis dienomis labai palanku laikytis pasirinktinai bent 1 iš variantų:
 a) (tikintiems, religingiems, jaučiantiems energiją) šventą - aukotą vegetarišką maistą;
b) jokiu būdu nevartoti alkoholio ir kitų kvaišalų!!!
с) tiek, kiek įmanoma badauti, o jeigu negalite,
d) tuomet palanku valgyti šviežius vaisius ir daržoves, šiek tiek pieno ir daug vandens.
Per šias dienas būtina susitvarkyti namus, pabuvoti gamtoje, prie vandens, ilgai maudytis, pasivaikščioti tarp žydinčių sodo medžių, pagulėti pievoje, stengtis kalbėti tik pozityvą, bendrauti su tais, kuriuos mylime, kalbėtis išaukštintomis temomis, vengti kalbų apie pinigus ir politiką, stengtis  padėti vargstantiems, savo artimiems ir  aukoti pinigus. Šios dienos sumodeliuos jums metų scenarijų ir pagerins jūsų likimą, santykius, sustiprins energetiką ir biudžetą, jeigu laikysitės ypatingų dienų taisyklių.Auka ir šventumas

Kas jums yra šventumas? O auka?


Tikriausiai kiekvienam žmogui

Tikriausiai kiekvienam žmogui šventumas, auka, yra jo individualaus poreikio dvasingumui išraiška. Taip ir man yra kažkas, kas atstovauja šių sąvokų prasmę ir esmę. O kas tai yra, čia jau asmeninis kiekvieno reikalas.


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.