Kaip grūdinti charakterį?

Klausytojas tvirtina, kad charakterį reikia grūdinti kovoje, išrauti silpnybes, kovoti su pagundomis...
Aš kaip ir sutikčiau, tik va kyla tada klausima:  jeigu kovoti ir grūdinti, tai kam? Kitai kovai? 
Grūdinti charakterį kitiems nereikalingiems įvykiams, kad juos pernešti, atremti?
Negi visą gyvenimą bus  taip? O gal čia vėl veikia tikėjimas, kad kažkada tai baigsis? Išsiraus visos silpnybės ir liks tik jėga? Ar čia viltis? Kaip pražūtingai veikia viltis, mes jau kalbėjome kurse. O čia, sakyčiau, man priimtiniau būtų gyventi taip, kad nebūtų konkurentų, su kuriais reiks charakterį grūdinti.  Dar kyla klausimas, kokius tikslus aš pasieksiu, grūdindama charakterį?

Klausytojas atsako, kad gyvenime visada visko trūksta. Pasieksiu, ko man trūksta...

Na man asmeniškai tai netinka. nes aš mąstau, kad gyvenime visko pilna :) ir silpnybė, jeigu ji nemaišo, kam ją šalinti? O dar būtina išsiaiškinti ar silpnybė nėra kartais stiprybė ? :) kaip kad seksas. Vieniems silpnybė, kitiems stiprybė. Kaip kad naujas automobilis: vieniems silpnybė, atimanti turtą, kitiems verslas, nešantis pajamas.

Silpnybę galima kiek tai keisti, judinti, kad ji nemaišytų, nekenktų, o dar geriau savo silpnybes transformuoti arba uždengti kitų žmonių atėjmu į tavo gyvenimą. Štai įsimylėjo apkuni moteris ir nebevalgo, nes meilė soti, ji nori jausmų maisto. Ir silpnybė persivalgyti išnyko, ji liekna ir laiminga.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.