Išsiskyrimas

Laikas eina ir su juo ateina išsiskyrimas. Koks bebūtų žmonių išsiskyrimas -  jis veda  žmones toliau... Ar trumpalaikis išėjimas, ar ilgalaikis išvykimas, ar išsiskyrimas visam gyvenimui... mirtis, tėra išsiskyrimas, kurį padarė tas, kuris išvyko, išėjo, paliko.

Išsiskyrimai,  akivaizdžiai, man matosi: sąmoningi, kai žmonės išsiskiria, palieka kitus žmonės planingai, kitokių tikslų vedini, ir  .. nesąmoningi, kai žmonės išsiskiria -   nesuprasdami... kodėl... Kai supranta, tada  išvyksta noriai, savo valia. O kai nesupranta, tada  išvyksta prievarta, nenoriai, ne savo valia. Tačiau, bet koks išsiskyrimas yra vieno kelio galas, o kito pradžia ir sukuria jį tas, kuris išvyksta... O ta kūryba - taip pat vyksta arba sąmoningai ir planingai, arba nesąmoningai ir ... netikėtai.

Likusieji, kurie išlydi ir lieka, jums gailėtis ir liūdėti neteks, jeigu bet kokį išsiskyrimą sutiksite drąsiai su ramybe ir naujų galimybių pradžia.

Išsiskyrimas - naujo suvokimas, todėl neriškite savęs prie praeities, o drąsiai žvelkite į dabarties galimybes, kuriose jūs galite skandinti save liūdesy, o galite ir neskandinti... Klausykitės audio kurso apie emocijas ir junkitės prie skype pokalbių apie išsiskyrimo jausmą.

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.