Informacija - maistas

Mieli klausytojai, nariai, mano pasakojimai gali būti ne visada aiškūs, ypač tiems, kurie nekaupia ilgalaikio dėmesio ir užkrauna savo sąmonę nerealizuota suvokimu informacija.
Aš jau minėjau: tuo metu,  kai jūs, paėmę vieną informaciją,  ją užkraunate kita - tai pirmoji tiesiog lieka mirusi. Jeigu tokiu būdu jūs gyvenate, tai bet kokioje srityje patirsite krachą.
Todėl valdykite savo dėmesį ir nesuprantamą frazę, metodą ar požiūrį - būtinai išsiaiškinkite su manimi.
Tokiu būdu jūsų  dėmesys treniruosis. Yra svetainėje žmonių, kurie išklausę vieną - puikiausiai ja pasinaudoja ir yra patenkinti.

Informacija - energetinis maistas.
Ją būtina suvirškinti. Kitaip ji, kaip ir nesudegintas fiziniu krūviu maistas, kaupiasi riebalų ir kitų organizmo sandėliavimo talpose, kol organizmas turi pakankamai gyvybės. . . nes nenaudojamas maistas: riebalai, šlakai, ataugos, kaip ir nenaudojama informacija - apsunkina gyvenimą tiek svoriu, tiek protingumu.

Vienas geras mūsų svetainės žmogus, paskaitęs šį mano dienoraštį, pataisė mane: " aš labai noriai klausausi audio, nes man malonu išgirsti tai, ko negirdėjau :) niekur kitur. Ir manęs visiškai neslegia jūsų informacija, anaiptol, ji mane lengvina ir man smagiau gyventi. Todėl aš manau, kad tegu žmonės ,kaip nori taip ir klausosi ir kaip nori taip ir daro. "

Aš sutinku.b  Bet vis tik tikiuosi jums padės šios mano mintysRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.