Dresavimo metodai.

Sunkiai dresuojamas šuo, kurį dresuoti dresuotojas jau pavargo - labai greitai palūžta, ir vykdo visas komandas, kai jį įveda į grupę; pakanka 20, kurioje visi šunys jau gerai išdresuoti pavyzdžiui komandai "sėdėt". 
Nėra jokio skirtumo, kai su žmonėmis daromas toks pats manevras: ...žmogus kalbinamas, užverbuojamas gatvėje, kviečiamas į susirinkimą, ir ... retas žmogus gali pasipriešinti komandai: "klausyt".
Žmonių sąmonė tokiu būdu perprogramuojama jau užverbuotų žmonių biolauku. Ką tada daro žmonės? Jie tada ima prievartauti savo artimus, vaikus, tuo, ką patys daro.
Tai dažniausiai būna jų šeimininkų kodavimo programos: maldos, mantros, knygų skaitymas, pamaldų būtinumas ir pilnas atjungimas nuo bendro visuomenės gyvenimo. Viskas suvedama į pasaulio pabaigą, į beprasmį gyvenimą be įtraukusios į save bendruomenės. Žmonės suviliojami: "turėsi daug draugų, nebūsi vienišas, gyvensi dvasioje, gyvensi prasmingai, tu reikalingas dievui, tu privalai tarnauti, mes žinome tiesą, pasaulis blogis".

Jau vis drąsiau yra naudojamos psichiką veikiančios cheminės medžiagos, kurios dedamos į "šventus" gėrimus sektų susirinkimuose.

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.