Čato pokalbio apibendrinimai

Vakar čate vyko ilgas pokalbis paskaitų tema.
Daugeliui buvo aišku, kad nepasodinus sėklos (veiksmo), nėra ko tikėtis derliaus. Paskaitas sudėjau eilės tvarka, kad jos pildytų viena kitą :). Deja, kai kurie lankytojai klausosi nuo.... galo, atvirkščiai. Na taip, jie gaus informaciją, tačiau kam ji jiems? Gi daug informacijos, reiškia jūs - chaose.

Žmonės įpratę universitetuose gauti krūvą paskaitų apie viską,( todėl ir pas mane bando imti viską chaoso principu.... ) bet, kai jie baigia tuos universitetus, jie nemoka nei savo kūno temperatūros susitvarkyti, nei meilės santykius sureguliuoti, nei savo psichikos kontroliuoti, nei sveiko gyvenimo gyventi, net paprastos slogos neišvengia.... absoliučiai nieko link harmonijos, nors jie gavo daug informacijos. Taip, kartais jie tampa gerais savo profesijos specialistais.... kartais. Bet profesija, tai siaura gyvenimo riba, kurioje tu gali tobulintis, augti, tačiau žmogus nėra tik.... profesija.

Man patiko verslininko X išsisakymas mūsų čate:
„Irena, aš turiu patirties su tais, kurie nori mokytis pas mane verslo ir galiu tau drąsiai pasakyti, kad baigę ekonomikos mokslus, dažniausiai sėdi tuščiomis kišenėmis, nesugeba organizuoti savo finansinio gyvenimo, nes jų galvos pilnos ekonomikos modelių, o va gyvenime jie nieko nepritaiko, nesugeba paimti vienos mikro informacinės matricos ir padaryti pinigus; baigę psichologo mokslus, retas sugeba organizuoti savo šeimyninį, seksualų ir dvasinį gyvenimą“.
Jis aiškino, kad žmonės ieško, gauna, ima begalę informacijos ir kiša į savo smegenis. Tačiau informacija gi yra tik priemonė, jeigu tu jos kasdien nedarai, nenaudoji jos savo kiekvienoje gyvenimo akimirkoje, velniam tau viską žinoti? Kam? Nebent pilstyti iš tuščio į kiaurą lenktynėse „aš viską žinau“. Kaip jau minėjau audio podkastuose apie verdančius žinojimu  arbatinukus.

Jeigu mano nuoseklų vedimą į DKL,( dvasinį komforto lygmenį), žmogus pradeda nuo antro galo, pirma klausosi 61 paskaitos, o paskui 51, 33, 26, tai kas jis yra? Kas tu esi, jeigu darai viską atvirkščiai? Gal manaisi esąs genijus, žinantis gyvenimo dėsnius? Jeigu taip, tada man garbė bus pas tave mokytis. Pasakyk kur registruotis.

Tarkim tau reikia gero, naujo automobilio, ir tu matai ji autoparduotuvėje už vitrinos stiklo. Tu nori eiti, sėsti ir važiuoti.... bet tu to negali, nes pirma tau reikia už jį užmokėti, kad jį turėti... o tam reikia, kuo tai būti, kad būtum reikalingas žmonėms, ir kad už tai, žmonės tau atsidėkotų - užsimokėtų pinigais, ir tu jų turėtum; užsimokėjai? Bet vis tiek, važiuoti dar negali, nes dar reikia išmokti vairuoti, gauti teises, ir tai... tu dar nevažiuosi, nes reikia kuro.....
Matote, kiek daug nuoseklių žingsnių yra iki to momento, kai tu važiuosi su nuosavu nauju automobiliu. O kiek reikia, kad „važiuotum“ profesionaliai savo gyvenimo tikrove? Imdami informaciją ir jos nenaudodami, imdami nenuosekliai, ne taip, kaip ji organizuota to, kuris ją duoda, jūs tiesiog esate tas, kuris žiūri į automobilį, per vitrinos stiklą ir manosi jau esąs kelionėje.... tai iliuzija. Ateina mėnesiui ir nori pakeisti 30 - ties metų kryptį į kitą pusę....

Čatas "Dabar"

Štai tokie apibendrinimai po vakarykščio čato diskusijos. Mūsų svetainės čatas yra vienadienis. Aš skatinu lankytojus gyventi dabarties būsenoje, kuri daro mūsų gyvenimo laiką vertingu DABAR, o tai sukuria mums vertingą, prasmingą ateitį. Todėl ir vidinio čato paskirtis - kalbėtis mąstant, ką kuri - sodini savo kalba DABAR. :)

Žmonės turi baimės virusą - prarasti, baimę neprisiminti, iš baimės jie kaupia informaciją, nesuvokdami, kad informacija, ypač tikrovės kūryboje, vertinga yra tik DABAR, nes tik dabarties momente Tu ją ir taikai.
Žmonės bando išsaugoti mano laiškus su asmeniniais patarimais ir taikyti juos sau jau kitame laike. Tai klaida, nes patarimai duoti praeities laike, kai Tu buvai čia, kai Tu buvai KITOKS. Štai tada ir reikėjo taikyti. O DABAR - Tu jau kitas ir patarimai kiti.
Žinai – darai.
Nedarai – reiškia nežinai.
Nežinai – mokykis žinoti.
Išmoksi žinoti – darysi gerai.
Ir tik tada, kai darysi gerai – tapsi, kursi, keisi, dalyvausi savo gyvenimo kūryboje. Iki to momento Tu tik Esi, kaip ir bet kokia kita gyvybės rūšis: augalai, gyvūnai, mineralai.... vėjas papūte.... lapas nukrito.... 
Sukurk sau mylimą žmogų, sukurk sau stogą virš galvos, sukurk sau sveiką, norimos formos kūną, sukurk sau norimą gamtą aplik save, sukurk dvasios grožį, kuris nustelbia bet kokį tobulą gamtos grožį ir tu pamatysi skirtumą tarp žmogaus ir Žmogaus.
 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.