66. Seksas kitaip...

You may need: Adobe Flash Player.

 

Paskaita - subrendusiems žmonėms. Žmogui galima įteigti, kad gyvenimo prasmė - seksas. Be moralės žmonės mano, kad jie turi teisę moterį valdyti lyg gyvulį. Kuo žemesnis moters intelektas, tuo didesnė tikimybė, kad ji taps išnaudojimo ir pasityčiojimo auka. Vyrai nejaučiantys meilės, reikalauja daugpatystės, ir padaro nelaimingomis ne vieną moterį. Tokiu būdu žmonija ne kartą susinaikino. Kai vietoje galvos vadovauja lyties organai, pasaulyje vyksta žiaurūs karai, vaikų ir moterų išnaudojimas. Saugokitės tų, kuriems nereikia ištikimybės, meilės ir santuokos. Jie atims viską, ką turite. Ištikimybė ir meilė  garantuoja taiką pasaulyje.
Yra vyrų, kuriems žema naudotis viešnamių paslaugomis, todėl jie įkuria daugpatystės papročius, atsieit remiasi senove…, ir gali padaryti nelaimingomis kelias moteris. Durnių laivas plaukia šalia kiekvieno iš mūsų. Būkite atsargūs, kad netyčia į jį nepakliūtumėte, susižavėję neaiškiu tipeliu, bandančių jus sužavėti… Jiems neįdomūs jūsų jausmai ir meilė. Jiems įdomu tik seksas ir kad būtumėte vergais.
Išsaugoti meilę, kai ji užgimsta yra pats tikriausias menas ir kūryba.
Skyrybos, kai jų priežastis - sekas, dažniausiai vyrų iniciatyva, nes porno propaganda labai stipri, ir ne kiekvienas turi stiprią nervų sistemą, kad jai atsilaikyti..Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.