47. Transo būsenos, psi relaksai sekančiai sąmonei

You may need: Adobe Flash Player.

You may need: Adobe Flash Player.

Transo būsenos yra pastovios ir natūralios žmogaus būsenos, tačiau.. kai jis jų nepažįsta ir nesuvokia savo sąmonės veiklos, jis jų nė nepastebi. Žiūrite filmą? Klausotės muzikos? Laukiate operacijos? Norite valgyti? Visa tai ir visa kita, yra būsenų kaita arba strigimas. Jūs galite strigti siaubo filmo būsenoje ir nei iš šio, nei iš to užsinorėti šokti pro langą, o galite sąmoningai palaikyti tą būseną, kuri reikalinga jums, kad auginti savyje dvasinį komfortą DKL, kelti jo lygmenį ir visada žinoti, kas vyksta su jumis bet kokioje gyvenimo akimirkoje.

Šiame, mano paskaitų puslapyje nr. 47 aš talpinsiu kai kurias būsenas, sekančiam sąmonės lygiui. Žmogus, suvokiantis save, suvokia ir savo lygį, todėl jis puikiai žinos pats, kaip paimti ir kaip įvaldyti būsenas, kurias čia teiksiu. Klausytis per ausines, palaikyti nežymią šypseną, bent jau vidinę ir ... paimti būseną :)

Trys AŠ. 3 Aš

Įsitaisykite patogiai. Užsimerkite. Pabandykite matyti viską, ką aš sakysiu šiame įraše. Matydami vaizduotėje vaizdą imkite matyti ne tik vaizduotėje, bet ir ....

Jeigu jums pavyks, jūs pajusite save trijuose savo aš, iš kurių trečias atstovaus jūsų sekantį sąmonės lygį.
Pajutę save trijuose Aš, bandykite suprasti kokiame "Aš"  jūs gyvenate pastoviai, ... ir ... kodėl? Būsena suteikia galimybę mokytis vaikščioti  savo sąmone laike. Visiškai susivokus trijuose aš - jūs bet kada galite pasinaudoti bet kokia, kada nors jausta būsena, bet kokiu jums reikalingu momentu.  Tarkim sergant - perjungti save į sveiko aktyvaus būvimo būseną praeityje ir tuo būdu padėti sau įveikti negalavimą. Dabartyje jus stebintis jūsų "Aš", gali lengvai tapti jūsų intuicijos ir išminties, išmąstymų patarėjas. Kai nežinote kaip pasielgti kreipkitės į savo stebėtoją.

Būsena "Savim"

Savim pasitikėjimo būsena susideda iš kelių būsenų. Todėl žmonės ugdantys savyje savim pasitikėjimą, vien šiuo terminu tai daro gana ilgai. Mano asmeninėje praktikoje geriausius rezultatus davė komandinis - įsakmus būdas ir budrios sąmonės atpalaiduotame kūne būdas. Budrios sąmonės - transo metu, kai kūnas nusiteikia relaksui, būsena geriausiai ir lengviausiai paimama, apmąstoma, išjaučiama ir tuo būdu labai gerai valdoma jūsų kasdienybėje tiek, kiek jums reikia. Savim pasitikėjimas kelia DKL, teikia aiškumą ir didesnes galimybes pasirinktoje veikloje.

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.