40. Krizė

You may need: Adobe Flash Player.

Krizė. Mokytis įveikti bet kokią krizę. Suprasti krizės įveikimo mechanizmą.

Krizė nėra priežastis saugoti ir išgyventi, krizė gali būti naujo verslo radimo, naujos profesijos susikūrimo ir nauja galimybe užsidirbti pinigų, ar kitaip pažvelgti į gyvenimo svarbą, priežastis<...>
Žmonės krizes įveikia, nes jie joms pasiruošia, štai pas tokius galima mokintis, tik kad jie neskuba svetimų mokinti, savų pakanka. Kurie nieko neturi, arba turi nepakankamai sako: „oi, kam man čia reikia taip dirbti, visą gyvenimą.“... Tai kitas sąmonės lygis, ir jūs jau jį pažįstate iš audio kurso; be jokių abejonių šie lygiai nebūna greta vienas kito ir nieko bendra neturi. Tik neturintys energijos žmonės sako, kad nedirbtų po 12val., dėl kokio tai namo.... nors... oho kaip norėtų ir matomai dirbtų, tik energijos neturi, o kodėl žmonės tokie pavargę, kur dingsta energija?

Dabar krizė. Bankrutuoja žmonės, bėdavojasi, ir iš tikro - yra krizė, niekur nuo jos nepabėgsi. O kas gi vyksta kai ateina krizė? Ir kaip mums įveikti krizę? Didelio proto nereikia daryti verslą kai viskas palanku, kaip lizingais apmėmė iš visų pusių... o kai krizė - verslą daro tik turintys pašaukimą verslui. ...<...> Jeigu jūsų norai vieni, o bendraujate su tais, kurie tokių norų nesupranta, o darbą darote anti savo norams, tai kur jūs einate? <...> Kas gali būti tobuliau žmogui, nei, reikalui esant, visada išlikti: tiek su turtais, tiek be jų, išlikti komfortabilioje sąmonės būsenoje?

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.