39. Garsai. Balsas. Harmonija

You may need: Adobe Flash Player.

Garsų pasaulis ne tik išorėje, jis egzistuoja kiekvieno iš mūsų viduje. Garsai, kurie neturi logikos ir taisyklių, dažniausiai yra paties organizmo savęs harmonizavimo kalba.

Pasakyti tau, kaip kvėpuoti, negali niekas, nes kvėpavimas yra tavo organizmo apsaugos ir gyvenimo priemomė, kurią jis, kas sekundę derina su tavo mintimis, balsu, maistu, ir viskuo, ką tu darai. Garsai, kurie gali sklisti iš tavo vidaus, yra tavo ląstelių, organų, audinių, organizmo reguliavimo priemonė. Natūralūs garsai žmogui taip tolimi, kaip ir natūralus maistas ar ... natūrali šypsena... Garsai yra tavyje... retas kuris išgirsta juos... net iki gyvenimo galo nesusipažįsta su savo vidine kalba.

Pasakyti, kaip tau kalbėti, kokius garsus iš savęs paleisti, gali tik tavo paties vidinė organizmo kalba. Esmė glūdi žmogaus suvokimo ribose: ar jis žino, kad turi daug daugiau, nei yra tvirtinama turįs. Po paskaitos pageidaujantys gali išgirsti ir savo kalbos, tarmės (nepaniokite su kalbininkais :)) analizę, parodančią asmenybės pašaukimo, misijos variantus.

Malonaus klausymo

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.