38. Judėjimas. Natūralus kūno judėjimas

You may need: Adobe Flash Player.

Judėjimas - natūralus žmogaus poreikis, kylantis iš jo paties sąmonės lygio.

Žmonės, nebeturintys poreikio šeimininkui, valdovui, turi visas galimybes tobulėti savo asmenybės natūraliuose poreikuose.

Žmonės, turintys tokį poreikį - gauna didelę pasiūlą, pasirinkimo galimybes. Nuostabu, kai yra didelė įvairovė ir kiekvienas gali rasti sau priimtiną kūno ir sąmonės užsiėmimą.<...>

Du keliai: savo ir kito. Savu keliu einant, kiti šalia lieka tik tokie, kurie taip pat eina savo keliu.  Kitų keliais einant, atsiranda daug kitų žmonių sukurtų mokyklų, apie tai, kaip eiti ... kūrėjo susikurtu keliu.  (8 paskaita). Kažkas pasakė, kad visi keliai veda į vieną tašką. Tas kažkas buvo vadovas - šeimininkas tų, kuriems sakė. Nes kokia prasmė ieškoti savo kelio, jeigu vis tiek visi veda į tą patį tašką :)...  Todėl žmonės nebetenka poreikio ieškoti savo kelio į savo asmenybės tobulėjimą, per savo asmeninius pojūčius ir intuiciją....

Pagal tai, kur patenka žmonės, matosi, kad daugybė kelių veda į niekur... Mano paskaitos orientuotos eiti savo keliu, bet tai gali padaryti tik tie, kurie sužino, kad kiekvienas iš mūsų ir yra savo paties tobulėjimo ir laimės KELIAS.

... bet ir šiuo keliu yra manipuliuojama.... sako: "eik savu keliu, tik kartu su mumis" :) Be abejo, žmonės gali eiti kartu kūrybingai, bet tik tada, kai tai yra laisvų asmenybių sąjunga.

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.