34. Tikėjimas, ego ir dvasinis tobulėjimas

You may need: Adobe Flash Player.

Grupinė įtaiga. Kas yra pirmiau dvasinio tobulėjimo?

Skvarbūs žvilgsniai, profesionali kalba, pritrenkianti gestikuliacija. Tai profesionalai. Jie arba tyli arba pamokslauja. Jokios kitos kalbos, Sąmonę aptraukia lyg šiltas vėjas, darosi malonu, gera, nebesinori iš čia išeiti. Nuostabus poveikis. Bet man - tik paprastoji magija, hipnozinis poveikis, galbūt tai ir yra dvasingumas? :)

Kazino, kuriame nėra pralaimėjimų

Turtingiausi pasaulio žmonės stato visada ant to paties ruletės skaičiaus – tikėjimo. Todėl, jeigu jūs turite poreikį, o gal pašaukimą minios valdymui ir norite pinigų, jūs galite nerti į naujos ar esamos religijos užkulisius ir kurti naują tikėjimą, bendruomenę, kaip padarė jau daugelis esamų religijų kopijuoklių – įvairios sektos, susikūrusios ant dalies gigantiškųjų religijų pamatų, (nes savo idėjas nesugeba susikurti ). Pelnas garantuotas. Vienintelis priešas bus konkurentai – esamos religijos ir esami dvasingumo mokslai. Nemanau, kad jie kooperuotųsi su naujomis pakraipomis... nors visko gali būti. 

Jūs norėtumėte gyventi pasaulyje, kuriame visi žmonės būtų vienodi: paklusnūs vienam ponui dievui ir neturėtų jokių teisių, tik pareigą? O va yra žmonių, kurie nori, kad visi būtų tokie, kaip jie. Ką manote apie tai? <...>

Asmenybė

Asmenybė yra ne šiaip sau dvikojis sutvėrimas, bėgiojantis po planetą šen, ten. Asmenybė yra: save suvokiantis, save realizuojantis veikloje, savo gyvenimo kūryba užsiimantis ir besimėgaujantis šia veikla bei pasauliu - žmogus. Va tada jis jau randa savyje pagrindą galimybėm žvilgtelti aukščiau savo asmenybės. Ir niekaip, niekada neįvyksta kitaip, nes pasaulyje neegzistuoja toks žmogus, kuris padarė kitaip. Jeigu egzistuoja – parodykite jį ir mes pažiūrėsime kartu į šį anomalų reiškinį.

Antra dalis. Malonaus klausymo

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.