33. Tikėjimas. Fantazija. Iliuzija

You may need: Adobe Flash Player.

Tikėjimas yra iliuzinis vaizdas, idėja, kurie kažkada gali virsti realia apčiuopiama tikrove, o gali ir nevirsti; kai nevirsta, tada tampa tikinčiojo žmogaus iliuzine tikrove.

Iliuzinė tikrovė yrai tikėjimas tuo, ko nėra, psichikos būsena, kurioje žmogus gali realiai jausti, matyti, girdėti nematomą, nesamą , nes psichika per laiko tarpą sukuria šiuos tikėjimo padarinius žmogaus viduje. Medikai tokį reiškinį vadina haliucinacija. Kai nuolat tiki, kad tave persekioja, imi matyti kažką, kas tau atrodo tave persekioja, maža to, tu esi tikras, kad tave persekioja.

Tiki ar ne? Ir taip ir ne :)

Kai aš ko nors nežinau, aš neskubu remtis tikėjimu, ar kieno tai kalba, ar kad kažkur taip parašyta; nes kai nežinai, tai gali sužinoti, o kai tiki, nebeturi jokių šansų patikrinti tikrovės, nes tikėjimo tikrovės nėra. Kai pakeliu žodžio „tikėjimas“ prasmę, tada matau kitokį pasaulį, tokį, kuriame nesu savo gyvenimo, jausmų, emocijų ir įvykių kūrėja.
Pasirodo, tikėjimas gali būti sukurtas iš naujo, ir tai labai pravartu daryti tada, kai tikėjimas negerina gyvenimo kokybės, nedidina sveikatos, neteikia bendravimo laimės, neatveda reikalingų mylinčių žmonių. Kas gi šiandien vyksta apie tikėjimą? O gi ginčai apie nieką. Kodėl apie nieką? Aiškinsimės čia ir dabar.
Didelę klaidą darote, mano mieli klausytojai, kai ateinate į paskaitas tik šių trijų paskaitų paklausyti, atsieit jos viską jums pasako... Ne. Ne viską jos jums pasako, nes jūs ne nuo čia pradedate. Pradžia visada yra pradžioje, kaip ir galas gale. Jeigu jūs rudenį pradedate sėją, tai žiema neduos... suvokimo derlius... užšals. Bet jūs turite teisę gyventi iliuzijoje, kad ledo varvekliai yra ... žadėtosios žemės derliaus vynuogynai.

 

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.